....THE END FOREVER....

"START 1.ČERVENCE 2009 END 20.BŘEZNA 2011"

News

Selena Gomez For Microsoft Costa Mesa

5. března 2011 v 12:30 | Kett
Microsoft je nový obchod na jižním pobřeží Plaza v Costa Mesa, otevírají 24.března se Seleniným předvádění na 26. března. Slavnostní otevření ceremonie začíná v 9:30 am a obchod oficiálně se otevře v 10 hodin. Jakmile budou dveře otevřené ve čtvrtek, bude prvních 150 lidí v souladu obdrží dvě vstupenky na premiéru prohlížení speciálního vystoupení Seleny plus se s ní setká a pozdraví se s ní po přehlídce. Dalších 800 lidí obdrží dva lístky na premiéru prohlížení výkonu. Jednotné vstupné se budou rozdávat do vyprodání zásob.

Kett

Selena Gomez WEARING A KIMONO

5. března 2011 v 12:26 | Kett
Sel a její mamka si oblékly obě dvě Kimona :) Docela jim to sluší, ale nechtěla bych aby takhle chodily pořád ;)

Kett

Justin Bieber Selena Gomez IN LAGUNA

5. března 2011 v 12:23 | Kett
Mám tu fotku z Laguny kdy Sel a Justin byli na procházce v St.Regis a mávali nejspíš fanouškům :)

imagebam.com imagebam.com
Kett

Selena & Justin ST. REGIS MEETING

5. března 2011 v 12:20 | Kett
Od Allie: "Viděla jsem Justina & Selenu, když jsme byli v St Regis dnes ráno! On měl čas jen na jednu skupinovou fotku s námi, ale zdálo se, že je ve spěchu. Tam bylo asi 15 až 20 dívek. Od Eriky: Justin byl v St.Regis v Orange County dnes ráno. Čekala jsem 4 hodiny ráno a pak jsem šla do koupelny a uviděla ho a Selenu na procházce ven z výtahu, když nebyli fanoušci kolem. On jen vzal jeden obrázek s celou skupinou, nikdo nechtěl obrázek se Selenou.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Kett

s Anyone More Adorable Than Selena G?

5. března 2011 v 12:06 | Kett
Objevila jsem docela zajímavou fotku Sel a nějakýho fanouška ;) Vypadá dost vykuleně on :DD Až moc :D Docela komickej obličej ;)

Kett

Very Happy 17th Birthday To Justin Bieber!

5. března 2011 v 11:57 | Kett
Co si myslíte, že Justin bude dělat na oslavě? Na oslavě jeho narozenin, zůstal v 6.000dolarovém-za-noc prezidentském apartmá v St.Regis Monarch Beach hotelu v Dana Point, v Kalifornii s přítelkyní Selenou. Oni se krmili navzájem večeří, políbili se na veřejnosti a strávili hodně času sami. Oni začali jejich večer 26.února v restauraci Stonehill. "Bylo to něco jako Cameron Diaz a Alex Rodriguez na super bowlu. Krmili se každého s jejich vidličky a rozhodně se líbali. Bylo zřejmé, že jsou totálně zamilovaný do sebe, a že pocity jsou vzájemné v obou směrech. Selena byla slyšet křikem: "Všechno nejlepší k narozeninám, zlato!" a "jsou to tvoje narozeniny, budeme dělat to, co chceš dělat ty!" poté, co šli na pláž pak šli do 3.000 čtverečních stop Suite, který zahrnoval hlavní koupelnu s oddělenou jacuzzi vanou a parní sprchou, ložnice s královsky-velkou postlí. Objednali si nějaké zákusky od majordoma. Justin a Selena chtěli být sámi. Neměli s sebou bodyguardy nebo rodiče, ale byl tam nouzový kontaktní seznam na recepci s čísly pro strážce a některé údaje svých lidí, jestliže by potřebovali.

Kett

Selena Gomez Justin Bieber Birthday Love

5. března 2011 v 11:47 | Kett
Selena a Justin předváděli svou lásku veřejně při nakupování v Dolce&Gabanna a Louis Vuitton. Jelena se později zastavila u Pinkberry zatímco asistent držel jejich obrovské nákupní tašky. Justina a Seleny vztah je velmi reálný a silný.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Kett

Selena Gomez Who Says Premiere Mar. 8

5. března 2011 v 11:41 | Kett
Mám tu ukázku Seleniného nového klipu k písničce "Who Says"... Mě se líbí jak je tam upravená sluší jí to ..
Video nešlo přidat tak je tady

Kett

Justin Bieber Visits Selena On Wizards Set

5. března 2011 v 11:26 | Kett
Mám tu fotku z návštěvy Justina Seleny na natáčení Kouzelníků :)

Kett

Selena Gomez Punched In Face By Fan?

5. března 2011 v 11:25 | Kett
Selena se zástupci prohlásili, že to neni absolutně žádná pravda, k pěsti od jednoho z fanoušků Justina Biebera udeřil Selenu do obličeje. Fotka Seleny s pohmožděným rtem se objevila v noc v Grove se svým přítelem Justinem na narozeninové party Chrise Browna.
Tak už se to vyjasnilo nebylo to od fanouška, ale na jeho narozkách se strhla rvačka u, které se Sel objevila a bohužel do ní někdo vrazil ,tak ze si roztrhla ret! Všichni do sebe tak nějak naráželi a všechno to bylo jedno k druhému :/ Je to sice hrozný,ale stává se to tak co :) Stává se to denně a nikdo to neřeší! Pěst od fanynky už by byla jiná :D
A mám tu k tomu i video :)
Kett

Selena, 'I Want To Double Date W/ Taylor!'

5. března 2011 v 11:22 | Kett
Našla jsem scan z časopisu kde Selena povídá o tom že by chtěla zažít "dvojté rande" s Taylor Swift :) Určitě by to bylo zajímavý ;)

Kett

Justin Bieber MIDDLE FINGER APOLOGY

5. března 2011 v 11:20 | Kett
Našla jsem fotku kde Sel je v autě spolu s Justinem a Justin ukazuje na novináře prostředníček.. Asi z toho zase udělají skandál, ale myslím si že je asi otravovali už dlouho, ale tímhle stejně ničemu nepomohl ;)

Kett

Selena I Wouldn't Want To Be Anyone Else

5. března 2011 v 11:17 | Kett
" Chci s váma snílet text Who Says v grafické verzi, který přijde v další dnech. Tady je první část. "
imagebam.com
Selena předevčírem na Twitter přidala 2. část grafického textu jejího nového singlu 'Who Says'! :)

" Sdílím s váma další část grafického textu Who Says. Tady je číslo 2! "
Kett

Selena Gomez ARE YOU READY TEXAS?

5. března 2011 v 11:11 | Kett
Texas je připraven na nějaké koncerty tento víkend? Hidalgo, uvidím vás v sobotu a pak pojedu dolů na Houston Rodeo v neděli. Jsem tak nadšená, že jsem doma v Texasu!
Na obrázku je Cover k seleninému CD :)

Kett

Sele a Brittany Rizzo!

19. února 2011 v 20:10 | Kett
Mám tu pro vás jednu osobní fotku Sel s její nejspíš kamarádkou Brittany Rizzo. Oběma to tu moc sluší :D
selenagomez11.blog.cz
Kett

"Miluji tě" řekl první on!

19. února 2011 v 20:07 | Kett
Jde o Selenu a Justina kteří nejsou spolu ani 4 měsíce a už si řekli ty kouzelné slova "Miluji tě" a mysleli je opravdu upřímně. Podle potvrzených informací to jako první řekl Justin Seleně a bylo to opravdu romantické. Také podle oficiálních zdrojů je Selena od té doby, co chodí s Justinem nejšťastnější a nic se mezi ně nemůže postavit. Tráví spolu co nejvíc času i když pro pracovní vytíženost obou nejsou spolu nonstop ale to jejich vztah ještě více zesiluje.
selenagomez11.blog.cz
Kett

Selena Gomez Be A Part OF THE HEART

19. února 2011 v 20:01 | Kett
MusicCares® zahájila sbírku na vytvoření největší světové fotografické mozaiky složené z  milionu foto dlaždic. "Být součástí srdce" povzbuzuje fanoušky, umělce a mediální partnery, aby se připojili na pomoc MusicCares, kteří nadále poskytují záchrannou síť kritické pomoci hudbě vniknout do lidí v doubách nouze. Selena Gomez, Taylor Swift, Melissa Etheridge, Martina McBride, Rascal Flatts a ještě více už nahráli své fotografie: "To bude velmi smysluplné, aby tato mozaika se rýsovala v průběhu příštích 10 měsíců."
Účastníci mohou navštívit beapartoftheheart.com a přispět 1 dolar pro příjem online dlaždice, kde mohou i nahrávat fotografie a zahrnou tam i jejich příběhy a odkazy na webové stránky a sociální média.
selenagomez11.blog.cz
Kett

Selena Gomez 'Cursed Up A Storm'?

19. února 2011 v 19:53 | Kett
Novináři si zřejmě vymysleli zase nějakou blbost o Seleně a Justinovi a tohle je ono:

Selena byla údajně rozrušená v zákulisí Grammy Awards když se na ní podíval Donnie Wahlberg a zmínil jméno Justin, protože v neděli obdržel cenu. Selena jen obrátila oči v sloup na diváky, a pravděpodobně je "prokletý bouří".. Jusin šel na jednu stranu a Sel na druhou. Sel fňukala u maskérky a asistenta,"Jak jí to mohl udělat, před kamerou?"
Sel řekla pro E!News:"Rozhodně to není prada"..
selenagomez11.blog.cz
Kett

Selena Gomez Argentina Meet & Greet

19. února 2011 v 19:47 | Kett
Objevili se fotky Seleny, jak se fotila s fanoušky hlavně temi nejmenšími :)
selenagomez11.blog.cz
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kett

Miley VS Selena Grammy Dress FACEOFF

18. února 2011 v 19:53 | Kett
Našla jsem fotku, kde Sel měla stejné šaty s Miley.. A byla na to i anketa na OceanUP.. tak kdo budete chtít tak můžete nám sem taky napsat kdo se vám v nich líbil víc a proč :D Budeme rádi ;)
selenagomez11.blog.cz
Kett

oceanUP Valentine's FAN ART VOTING

18. února 2011 v 19:51 | Kett
Na OceanUp ste mohli na Valentýna hlasovat o nejlepší páry a fotky upravené na Valentýna.. Já osobně tenhle svátek neslavím takže můžete psát i názory na tenhle svátek příde mi to moc opičárna po Americe.. Ale tak MY Češi jsme se vždycky po někom opičili co vim takže žádná změna ;) Mám tu obrázek Sel a Justina na OceanUp jich je mnohem víc například Miley s Joem Jonase atd.. :D
selenagomez11.blog.cz
Kett

JB Will Crash Never Say Never Showings

13. února 2011 v 9:56 | Kett
Mám video, kde je více celebrit než jen Selena s Justinem, a říkají jaké mají plány na Valentýna.. Zase tam probírala Sel a Justina že jsou jen kamarádi a také že se objevili fotky jak spolu byli nakupovat před premiérou "Never say never"..


Kett

Jay Asher 'Excited' By Selena Gomez

13. února 2011 v 9:51 | Kett
selenagomez11.blog.cz
Jay Asher v tomto rozhovoru, řekl proč chtěl mít Selenu v tomto bestselleru...
"Jak jsem psal knihu, vlastně jsem měl už film na mysli, když jsem nastavoval některé scény. Jen jsem si myslel, že by byl opravdu silný a intenzivní film, kdyby tam byla Sel. Pak samotné knihy stejného druhu vyzvedli se a dostali nějaké ocenění v Hollywoodu."
Na Selenu Gomez: "Já jsem vlastně opravdu rád, že jí tam máme, protože dívka v knize začíná téměř s obrazem Seleny. Velmi šťastná, optimistická dívka, a pak, přes řetěž událostí, klesá k místu, kde skončí s jejím životem."
Na změny k filmu: "Jsou tam určitě nějaké změny, které mají být provedeny, protože tolik knih je vnitřně myšlenkových. Tak daleko, že mi probíhali všechny nápady na změny podle mě a já jsem je buď schválil, nebo mě právě překvapili, že jsem si nemyslel, že na takové nápady přijdu. Doufám, že některé scény z filmu se budou natáčet v San Luis Obispo, protože hodně scén z knihy je zasazených do této oblasti.

Tento článek jsem překládala fakt dlouho, tak NEKOPÍRUJTE!!!
Kett

'Justin Was On Set To Be With Selena'

13. února 2011 v 9:42 | Kett
Jake T. Austin řekl pro MTV: "Byli na place několikrát. Prostě se zdají jako opravdu dobří přátelé.. Oba žijí opravdu podobný životní styl, takže chápu, proč je to pro ně tak snadně spolu vyjít."
Na to jak je Jelena tak slavná: "Jo. Je to na hovno není schopen jít ani do Ralpha."
Video je zde
selenagomez11.blog.cz
Kett

Selena Gomez On Justin BIEBER'S LAP

13. února 2011 v 9:31 | Kett
Před premiérou filmu, Sel sedí na klíně Justina, v rodinném domě ještě s nějakou holčičkou :)
selenagomez11.blog.cz
imagebam.com imagebam.com
Kett
 
 

Reklama