....THE END FOREVER....

"START 1.ČERVENCE 2009 END 20.BŘEZNA 2011"

My Reports

THE END ;(

20. března 2011 v 9:23 | Kett
Asi nadpis mluví za všechno.. Tak jak sem vám slibovala že do dneška budete vědět co bude s blogem už na pořád tak sem názor nezmněnila a budu na tomto blogu končit.. Už sem to na maila dávala vědět i Lizzy ale ta taky neměla vůbec čas takže to si myslim že prospěje nám oběma.. Jak jsem říkala důvodů je víc ale ten hlavní je ten Čas... Už ste asi ke konci viděli že už jsem sem nestíhala chodit ani o tý víkendy a to jsem dřív stíhala.. Protože když byl na pondělí nebo tak test tak je jasný že jsem učení musela věnovat celou sobotu a neděli takže jsem opravdu neměla čas vysedávat u PC.. Potom ještě dalším důvodem je že i když jsem třeba nějakou tu hodinku na PC měla čas tak se mi sem vůbec nechtělo nic přidávat, jako přišla jsem odepsala na komentáře podívala se AFFS na blogy ale to bylo tak všechno celá moje aktivita na blogu.. Selena mě pořád baví a pořád koukám na novinky o ní ale už prostě nemám potřebu ty novinky šířit dál a dál.. Mně stačí když vim co se s ní děje a nebaví mě to přidávat na blog... Důvodem že končim ale nejsou vůbec lidi na blogu, hodně blogařů řiká že je tu spousta špatných lidí, ale já musim říct že za ty skoro dva roky na blogu jsem narazila opravdu jen na pár z nich jinak jsem tu měla samý skvělý lidi.. Z affs nechci nikoho určitýho jmenovat, ale po poslední kontrole jsem si nechala už jen vážně ty kterých si opravdu vážim a s kterými mi tu bylo vážně dobře.. Bavilo mě to tu celou dobu co jsem sem chodila a psala si s vámi a to je pro mě hlavní.. Když mě něco přestane bavit tak to je hnedka vidět a už to nechci dělat dál protože pak je to vážně jen ztráta času blog vás vážně musí bavit jinak je to na něm hodně vidět že toho člověka to nebaví.. Hodně asi taky udělalo když z blogů poodcházeli opravdů lidi se kterými jsem se tu bavila už od založení blogu tedy skoro dva roky.. Je to hlavně Nathaly, která už tu hodně dlouho nebyla a se kterou jsme se znali vážně od prvního dne mého "pobytu" na blogu... Bylo mi hrozně líto když odešla a už to tu nebylo takové jako dřív nebavilo mě sem tolik chodit protože ona ke mně chodila vážně každý den a psala mi k článkům své názory a toho jsem si vážně hodně vážila.. Jako další koho mi bylo hodně líto když z blogu odešla tak je Andie ... S tou jsem v kontaktu do dneška a moc dobře jsme si popovídali.. Znám už jí o mnoho víc než na začátku a i když sme tu spolu nebylo od začátku tak jsem si jí vážně hodně oblíbila a když odešla tak to bylo taky hrozný.. Ostatní affs které mám vážně ráda a vážím si jich jsou ještě pořád na blogu a doufám že tu ještě dlouho vydrží, protože jste vážně moc dobří v tom co děláte..
Asi taky za ten čas co jsem tu ztrávila jste zjistili, že neumím skoro nic z grafiky.. Celou dobu co jsem byla na blogu jsem se snažila naučit alespoň něco takže takové diplomy a ty jednoduché úpravy zvládám ale to je vážně všechno.. za celé dva roky jsem nebyla schopná se naučit dělat něco těžšího s grafikou a to mě taky hodně mrzí.. asi jsem na to vážně nebyla a možná že by mě to ani nebavilo ale strašně se mi líbili výtvory vás ostatních a musím taky zmínit Freezy která mi před nedávnem udělala úžasná layout který tu byl opravdu nejdýl ze všech layoutů co kdy na blogu byli.. Je to vážně úžasná grafička a těch je tu opravdu dost co jsem poznala a jsou strašně hodný..
Asi na závěr bych vám chtěla popřát hodně štěstí do života a aby vaše blogy jen kvetly.. To je asi naposledy co jsem tu možná že občas zajdu abych se podívala jak se vám daří ale to bude opravdu minimálně.. Taky bych ještě chtěla zmínit Kiki se kterou se mi tu posledních pár měsíců opravdu bezvadně povídalo a kterou vážně nerada opouštim ale věřim že tu bude víc kamarádů a určitě už je.. Kdyby ste se mi někdo chtěl někam ozvat tak ICQ mam 499091456 a Fb dávat nebudu protože se mi to párkrát nevyplatilo takže musí stačit ICQ.. No myslim že už jsem toho napsala dost a stejně jestli si to přečte 5 lidí tak to bude moc.. Takže já se loučím a doufám že mi to tu nebude moc chybět.. "Sbohem" :*
Kett

Čas na rozmyšlenou..:(

16. března 2011 v 16:14 | Kett

 by Katy
Já už nevim jak to tu s celým blogem bude ale nevypadá to nadějně..
Vůbec nemám čas a po pravdě řečeno už mě to tu moc ani nebaví ..
Selenu pořád posloucham a mam jí ráda ale už nemam čas se jí věnovat tolik jako dřív..
Od té doby co jsem na střední tak to tu jen tak tak přežívá a je to hodně na blogu vidět..
Myslim si že to tu vůbec nemá cenu protože kdo by sem chodil když tu nic nepříbívá a když už se tu ukážu tak to je svátek..
Ještě se rozmýšlím co s blogem udělám ale vůbec to nevypadá dobře.. Já teďka mám povinnosti hlavně školu a o jarní prázdniny nemám čas protože se snažím stihnout to co nestíhám o školu.. Takže chodím ven s kamarádama a tak.. Asi to každý znáte ale narozdíl ode mně většina nemíváte školu do 5 a nedojíždíte ještě hodinu a půl domu.. Takže je asi jasný že to fakt nestíhám.. Do příštího týdne se rozhodnu co tady s tím udělám a ještě se domluvím s Lizzy ale ta taky vůbec nemá čas takže si myslim že na tom budeme stejně s názorem..
Nemusíte ani psát takový ať nekončím a tak já vim že to třeba někomu příde líto ale ještě to neni 100%tní takže se ještě nic neděje.. Mám tu už oblíbené Affs od kterých se mi asi nebude chtít jít ale tak to bývá a navždycky tu nebude nikdo až postupně povyrosteme všichni tak nastoupí zase mladší generace a bude to tak dál..
Tak zatím si beru čas na rozmyšlenou do víkendu což je tato sobota a neděle (19. a 20.3.2011) to už budete vědět v neděli určitě jestli skončím nebo ne.. A jestli blog smažu nebo ne..
Jo a ještě jestli chcete vidět návštěvnost která taky nepotěší ale já to neřešim protože je to jasný když tu nejsem a o tom tady mluvim.. (v C.Č. ↓)
Kett

Naštavná.. + násvštěvnost 28.2. 2011 - 6.3. 2011

7. března 2011 v 18:52 | Kett

 by Katy
Tááákže
Dneska jsem vážně dost vytočená zase jen a jen kvůli škole jak jinak taky..
Jak jsem vám řikala o tý písemce z dějáku tak sem se učila na to celý výkend a ještě od čtvrtka a zdá se mi že jsem to dost pohnojila takže to bylo úplně zbytečný.. No nic kvůli tomuhle se nemá cenu rozčilovat stejně už s tim nic neudělam.. teďka jen nepodělat ty ostatní testy a bude to v pohodě :DD
A jak ste se měli dneska ve škole vy??
Teďka jsem na netu jen že sem si skočila na počítač udělat tahák na středeční test z dějáku další.. abych tam aspoň něco málo napsala tak mi držte palce snad to s nim bude jednodušší ale jasný že tam nemam celej sešit jen něco málo co se bude hodit si myslim :)
Zítra mám zase do 5 takže mě tu opravdu nečekejte a ještě se budu učit takže to sem vážně nestíham přijít.. tak vám držim taky palce ve škole a jediný co je pro mě radostí je že si řikam že příští týden mám konečně jarní prázdniny prej jsme jako poslední termín z celý republiky to potěší že všichni už maj po prázdninách a my se teprve začneme válet :) tak už se nehrázně těšim :DD A mám tu ještě návštěvnost, úplně ji chápu že bude malá když tu nikdo neni to je jasný no.. ale i tak je dobrá díky moc :DD
Kett

Hotovo :DD

5. března 2011 v 12:38 | Kett

 by Katy
Tááákže zase po hodně dlouhý době jsem dopřidala snad úplně všechny novinky co jsem našla :D Docela mi to dalo zabrat tak kopírujte jen se zdrojem prosím.. Včera jsem byla v kině na Správcích osudu a docela se mi to líbilo, a ve středu jsem byla na Fotři jsou Lotři to se mi líbilo o něco víc.. Ale stejně ty první díly jsou vždycky nejlepší říkám to pořád ;) Ale aspoň jsem si odpočinula od toho stresu ve škole a odreagovala jsem se tak jsem za to fakt moc ráda.. Dneska se musim už pustit taky do učení v pondělí máme zas test a já umim zatím jen půlku a to už se to učim od čtvrtka takže mě tu dneska uvidíte zase až k večeru a v průběhu dne možná taky.. A jak ste se vůbec měli vy??
Moc teďka nestíham obíhat tak snad to všichni chápete komu by to nějak extra vadilo tak mi napište aspoň že si mě třeba mažete nebo tak ale věřím že ty affs které znám vážně už dlouho a rozumíme si tak to pochopí.. Tak děkuju za to že sem i přes to že tu nejsem chodíte ;) Tak se tu zatim mějte a zítra se tu ještě určitě ukážu jinak se mi moc líbili šaty co Sel měla na oslavě Justoných 17náctek :)
Kett

Malá nepřítomnost, ne KONEC!

27. února 2011 v 20:30 | Kett

 by Katy
Tááákže všechny váš zdravím...
Vím že sem se tu tenhle víkend skoro vůbec neukázala, ale těm co napsali jsem odpovídala..
Bylo to proto že jsem v pondělí byla celý den u kámošky slavila svátek takže to sem se domu dostala až pozdě večer a v pátek odpoledne jsem byla s kámoškou jinou venku až v půl 11 sem se dostala domu a dneska jsme měli rodinou oslavu a byla u nás a k večeru jsem se musela podívat aspoň chvíli na učení tak proto píšu až teď...
Nestihla jsem vůbec přidat novinky a jde to tu docela skopce.. Vůbec nevím jak to bude dál protože pondělí úterý mam do 5 takže to mě tu nezastihnete a ve středu po škole jdu se sestřenkou do kina.. tak to se tu asi taky vůbec neukážu.. Je mi to líto ale vůbec nestíham už mam i jiné zájmy než jen po škole rychle jít přidávat novinky, ale ještě se tu ráda ukážu občas Sel mě pořáda baví stejně jako na začátku ;) Snad se tu někdy objeví i Lizzy asi taky nestíhá a já to chápu jsme na tom stejně si myslim.. Tak mě tu čekejte asi zase až tak ve čtvrtek nebo v pátek.. Ale za dva týdny mam prázdniny takže to tu budu určitě častějš než o školu ale taky už mám nějaké plány takže 24 hodin denně mě tu určitě nečekejte... Teďka je pro mě hlavní škola a kamarádi a to je asi v mém věku uplně normální.. a myslim že takových je tu určitě víc.. NENI to konec ale jen upozorňuji že mě tu nečekejte často..
Nikdo si mě nemažte pokud budete tak hodný normálně tu budu aspoň jednou za víkend a oběhnu i Affs.. Tak se tu zatim mějte jo a zítra mam až od 9 takže stávám až v půl 7 :D:D já vim neni to nic úžasnýho ale lepší než v půl 6 ;) Hodně úspěchů ve škole a ve čtvrtek se tu snad ukážu :)
Kett

Zítra až od 9 ;)

23. února 2011 v 21:36 | Kett

 by Katy
Táááákže zdravím všechny návštěvníku blogu..
Konečně jsem se tu taky ukázala vim že je to pomalu už jako zázak..
Ale znáte to škola umí zaměstnat docela na dost dlouho takže píšu až takhle pozdě dřív sem se sem vůbec nedostala.. Dneska jsem byla na těch nákupech a jsem vážně moc spokojená s věcma nebudu vám tu všechno vypisovat to by bylo asi na dýl ;) A jak ste se vůbec měli dneska ve škole?? U mě byl dnešek jeden z těch "světlejších" dnů.. nebyli testy neskoušel nikdo takže docela pohodovej den a pak ty nákupy mi zvedli trochu náladu..
Já budu muset zase letět ale o víkendu se tu zase stavím tak mě tu čekejte a snad i Lizzy to ještě nevim jak se tu objeví ale určitě ji tu zastihnete ;) Tak se mějte a přežijte zbytek týdne, jen ti co chodí do školy ty co mají prázdniny ať se je užijou já se budu smát za dva týdny až se budu válet já ;) Jo a navíc zítra vstávam až v půl osmé protože máme školu od devíti takže se docela mam jindy stávam v pět takže příjemná změna :D
Kett

Víkend pryč!

20. února 2011 v 18:57 | Kett

 by Katy
Taaaakže
Přichází další týden školy a já jsem akorád stihla za víkend dopřidat novinky..
U některých affs jsem se stavovala co ke mně chodí častěji a k těm ostatním skusím zajít buď dneska nebo v průběhu dalšího týdne..
Akorád jsem dokoukala další díl TVD a zase byl vážně dokonalý.. vždycky když v neděli k večeru neni další díl tak mě to strašně štve ale naštěstí to do té neděli vždycky bejvá :D
Příští týden nevím kdo z nás dvou se tu objeví jestli já nebo Lizzy ale snad aspoň občas v průběhu týdne se tu skusím stavit.. Ale máme zase dost testů takže nic neslibuju..
Tak se zatím mějte a zase o víkendu .. a taky ať už je pryč ta zima je to strašný ty cesty do školy v takovejch mrazech.. Už chci LÉTO :D
Kett

Konec Kontroly AFFS!

13. února 2011 v 10:43 | Kett


 by Katy
Táákže konečně přišel den jak jsem slíbila že uzavřu Kontrolu AFFS..
Abych to shrnula tak jsem docela sklamaná.. Vim že teďka jsem tu nebyla tenhle týden ani já, ale o víkendy tu jsem skoro pořád a já vám jí schválně dala na oči obrovskym písmem a měli ste na to dva víkendy takže to se dalo si toho všimnout.. To by přehlídl snad jen slepej..
Jak jsem ale řekla kdo se nezapsal automaticky mažu.. Vim že je to zlý, ale takhle to dál už nešlo taky neřikám že obíhám denně ale v mích možnostech je to jak jen to de :)
Z nějakých 16 se zapsalo 9 takže docela slabý no.. Některé co se nezapsali a já je znám dlouho a rozumíme si tak se s tím dotyčným domluvím jak to bude dál a dám mu druhou šanci ale to budou fakt jen VYJÍMKY..
Tady jsou ti co se zapsali, a já si je nechávám:
1.
*MiSs.GoMeZ*
Elite AFFS
2.
Monča
Elite AFFS
Zbytek v C.Č.↓
Kett

Lizzy Reports 0.1

4. února 2011 v 16:45 | Lizzy
Ahoj všichni. Před chvílí jsem přidala jeden článek. Zbytek novinek přidám zítra, protože jdu za chvilku na maturák našim úžasných a nejlepších čtvrťáků. Nevím, jestli budu schopná ráno vstát - ono samo o sobě vstávat ráno mi nikdy nešlo, ale teď do toho ještě půjdu spát tak kolek čtvrtý hodiny. Navíc ještě nebudu spát doma.
No takže se tu uvidíme nejspíš zítra. A pokud ne, tak v neděli určitě.

Tak se tu mějte ;)

Zítra nejdu do školy, nový notebook :D:D Jupííí :) + Návštěvnost 24.1. 2011 - 30.1. 2011

1. února 2011 v 20:34 | Kett
...
Táákže
Dneska mám zase nějakou veselou náladu ale už mám I důvod :)
Zítra totiž nejdu do školy, protože zaprvé jsem chytla slabší rýmu a
ještě jdu odpoledne s mamkou vybrat si konečně ten notebook jak jsem vám sem včera psala
takže jsem natěšená jako malý dítě na hračku :D
To si asi umíte představit..
Vím že je to maličko opožděný, že každej druhej už má notebook, ale já jsem nikdy po něm nějak netoužila měla jsem školu kousek takže jsem po škole si v klídku zašla domu na normálního kompa a nepotřebovala jsem si někam nosit notebook :) Ale je třeba dobrý večer když už chci ležet tak si notebook vzít k posteli to třeba s kompem asi těžko pude provést :D Takže se tu zítra možná objevim i dopoledne ale není to jisté :D:D
Ale pak zase mam co dopisovat :)
A kdo máte taky v pátek volno?? Asi většina co? :D
Jsem chtěla zamachrovat, tak asi nic noo :-P
Tak to je ode mně dneska všechno, jak nejsou testy tak nějak stíham i chodit na blog a je to takový volnější den než přijít ze školy v 7 a hnedka vlítnout zase na učení takhle by se mi to líbilo pořád :D Škoda že to nejde no...
Dobrou Noc :-*
(Návštěvnost v C.Č.↓)

Kett

Happy nálada! Čím to je? :)

31. ledna 2011 v 20:07 | Kett
by TerusH♥
Zdravíím všechny..
Dneska mám podezřele dobrou náladu ani nevím proč..
Ze školy jsem přijela zase v půl sedmí takže to moc důvod k radosti neni..:)
Ale i tak jí mám :D
Stihla jsem dneska přidat i na blog novinky tak toho pak nebudu mít tolik..
Ještě jsem vám chtěla oznámit že mi rodiče budou tento týden nebo ten příští kupovat notebook k vysvědčení.. protože jsem v prváku a mam vyznamenání tak se objetují :D Jsem moc ráda, protože do teďka máme se sestrou jen tenhle počítač, sice je nový ale rvát se tu s ní je za trest tak konečnu budu moct tu být o víkendy hodně často v rámci možností školy :D
Taky jsem konečně našla stránky naší školy, která pořádá Miss a Missák školy tak tam můžeme hlasovat, jsem jí hledala už dřív ale marně tak konečně se mi to povedlo :D Jinak pořád koumám jak mám u tohohle layoutu tu stránku nastavit aby byla po celou dobu stejná jako nahoře, ale vůbec nevím jak tak jestli někdo máte nějaký nápad zlobit se rozhodně nebudu :) Ještě jsem napsala Lulu, která tenhle layout dělala tak snad mi poradí uvidíme :) Tak se tu dneska mějte zítra se tu taky takhle pozdějš stavit a uvidím kolik budu mít času na blog :)
Tak Pááá
Kett

Info na celý týden!

30. ledna 2011 v 18:25 | Kett
by TerusH♥
Takže od zítřka tu snad bude Lizzy..
Nepsala tak nevim jestli bude mít čas ale snad jo..
Já tu zítra určitě nebudu, maximálně si přečtu komentáře a odpovim..
Jinak vůbec čas mít nebudu protože mám školu do 5 a až v půl 7 budu doma..
Takže asi chápete že na blog není čas :)
Tak se na vás budu těšit asi až ve středu to mám jen do 3 takže bych se tu měla ukázat..
Kdyby se tu neukázala ani Lizzy tak to budete muset vydržet do středy
Ale všechny novinky jsou přidané tak ve středu to zase doženu jako vždycky..
Zítra na tělocviku skáčeme na známky přes švihadlo nějakou praštěnou sestavu tak mi držte prosím palce budu to potřebovat :D Tak si užijte zítra školu a zatím Pááá
PS: Jo a kdo si nevšiml tak mám nový layout, protože ten vánoční už tu byl vážně dlouho a kord když je skoro únor to už s vánocemi nemá nic společného :) Kdo můj blog zná líp tak mu asi došlo že už jsem tu tenhle jednou měla ale jen chvíli a moc se mi líbil už před tím :)

Kett

Kontrola Affs!

30. ledna 2011 v 10:52 | Kett
by TerusH♥
Konečně jsem se dokopala sem dát kontrolu affs..
Už sem vám to slibovala jakou dobu takže tady je..
Bude to vážně přísný, protože jak asi každej ví kontroly se dělají když nechodí affs na můj blog..
Kdo se nezapíše do 13.2.2011, protstě ho mažu
Máte na to víc jak dva týdny takže si myslim že je to až až..
U těch affs co vím že ke mně chodí pravidelně (a to je jen málo z vás), i kdyby se nestihli zapsat tak jim to prominu ale to jsou vážně jen vyjímky a u těch nevěřim tomu že se nezapíší..
S některýma z vás si rozumím a někteří ke mně radši nechodí vůbec..
Několik z vás u mě nebylo třeba od začátku školního roku..
A to je fakt dost chabý neřikám že sem u vás deno deně ale i přes to jak dojíždím do školy a přijíždím pozdě večer tak každý víkend tu jsem aspoň párkrát za den..
Takže kontrola je do 13.2. kdo se nezapíše MAŽU!!
A upozorňuju že to NENÍ náběr Affs.
Takže kdo chcete dál zůstat Affs tak vyplňte tohle:
1. Přezdívka
2. Blog
3. Jak si myslíš že si spolu rozumíme?
 Ta třetí otázka je jen pro mě orientační a nechci aby ste mi tam psali nějaké lži že sme strašně velké kamarádky, když si třeba měsíc nenapíšeme.. A to je všechno a můžete se zapisovat.. Odkaz dám i do horního boxu aby to nikdo nepřehlídl..!!!
Kett

Neděle, a zítra škola :(

30. ledna 2011 v 9:17 | Kett
..
by vanillQa
Tááákže
Máme tu neděli..
Dneska jsem našla docela hezký free layout se Sel tak uvažuju že napíšu admince protože není volně ke stažení.. Jenže na blogu už dlouho nikdo nebyl takže uvidim jak to dopadne kdyžtak budu hledat ještě další :)
Dneska mám v plánu jít se psem na procházku a pak si musím poklidit pokoj a tak takže tu budu asi teďka dopoledne a pak až k večeru..
A ještě musim dočíst tu knížku co jsem včera začala :) Má jen 80 stránek tak to dneska dočtu už :D
Přidám teďka novinky jestli nějaké přibyly a pak vyrazim na tu procházku tak se zatím mějte a pořád platí když budete o někom vědět kdo má čas na dělání layoutů tak určitě dejte vedět budu moc ráda :)
Kett

Layout?? V nedohlednu!

29. ledna 2011 v 13:21 | Kett
by Anna Farrell
Táákže :)
Zase po dlouhý době jsem dohanala novinky.. Ani jich moc nebylo takže to je fájn :D
Včera sem byla s kamarádkama na tom koncertě..
Asi vám to tu celý vypisovat nebudu to by bylo na celou stránku, ale jednoduše jsme si to užili..
Pořád ještě hledám ten layout, už jsem napsala pár lidem, ale nevypadá to dobře takže tenhle vánoční tu bude asi ještě hodně dlouho :) Tak aspoň bude připomínat že byli Vánoce :)
Doufám že do konce února nějaký seženu, kdyby ste o někom věděl kdo má čas a byl by tak hodný aby nám sem nějaký udělal tak budu moc vděčná..
Lizzy se tu nedávno objevila takže o té zprávy mám, ale o Nathaly vůbec nevim.. tak doufám že když si od blogu odpočine že se sem ráda vrátí.. Teďka můžeme jen čekat :)
Dneska mě tu ještě v průběhu dne uvidíte teďka si du dokoukat pár filmů co o týden nestíhám a pak se tu ještě stavím :) Ještě dneska musím začít číst Lakomce od Moliéra :( takže sem strašně nadšená.. Je to na povinnou četbu do školy takže super náplň večera :D Tak se tu mějte zatim Pááá
Kett

Jsem nemocná :(

19. ledna 2011 v 14:21 | Kett
avatar avatar avatar
Takže neukázala jsem se tu jak jsem slíbila protože už od úterka mam horečky a rýmu a je mi fakt zle takže se tu asi ukážu asi až o víkendu jestli mi bude už líp.. Lizzy to tu zatím beze mně zvládne já ji věřim.. Mohla bych tu být už třeba v sobotu protože v pátek ještě jedeme k babičce protože slaví narozeniny spolu s dědou mají je kousek od sebe takže tam musim jet i kdyby mi bylo ještě hůř aspoň se na ně podívat jak žijou :D:D Takže mě tu v pátek rozhodně nečekejte.. No teďka si du na chvíli lehnout jsem musela dneska do školy kvůli písemce jelikož jak se v pátek uzavírají známky aspoň teda u nás tak musíme mít napsané všechny testy co jsme psali takže by mi jinak dala neklasifikaci tak jsem tam musela jít a včera to samé dneska to byl dějepis a včera matika dobrý no ale obě jsem napsala celkem slušně na to že sem se na to nekoukla :) Tak já už vážně musim tak zdravim Lizzy a omlouvám se že ti to tu nechávam na krku ale budu se snažit uzdravit rychle aby mě se rodiče zase pustili ;) Pááá
Kett

Info na pondělí!

17. ledna 2011 v 16:00 | Kett
Takže tenhle článek je přednastavený protože vím že se sem zítra(to je pro vás dnes-pondělí) nedostanu tak jsem chtěla aby ste na mě nezapoměli že já sem pořád chodím..:)
Jak jsem psala že už nám dneska odpadl tělocvik takže budu doma docela brzo, akorád se musím na středu podívat na dějepis takže se tu ukážu počítám tak kolem 7 večer a když budou novinky tak je možná stihnu i něco málo přidat :)
Jo a s kamarádkou jsme se domluvili že 28.1. bude u nás hrát taková chlapecká skupina a kamarádka od nich zná jednoho člena takže bysme mohli mít vstup zdarma :D tak držte palce ať to vyjde mohlo by to být ještě zajímavé :D Hrají něco jako rock takže to neni tak hrozný :D
Tak se mějte a těšte se na mě až se tu zase ukážu ;):-P
Kett

Rozpis na další týden + dneska konečně vypadnu z domu :D

16. ledna 2011 v 14:06 | Kett
avatar avatar avataravatar
Tákže dneska jedu odpoledne v půl 4 do města za kamarádkou ze škol :)
Už se moc těšim, ona chtěla ukázat naše město...
Protože já dojíždim do školy pár kilometrů tak naše město asi těžko bude znát tak jí tu provedu :D:D Jsem na to zvědavá jak se jí tu bude líbit ;)
Přijedu asi kolem půl sedmí a ještě si budu muset přečíst literaturu píšeme ZASE pololetní písemku tak ať to nějak úplně nezvořu :) Přála bych si tak do 3 ale tak přát si to můžu noo :)
Tak se tu dneska mějte vůbec novinky další nejsou jen ty co jsem přidala tak třeba až přijedu tak něco ještě dopřidam, ale kdyby ne tak na příští týden to vypadá takhle:
Nathaly se tu neukáže už jí to moc nebaví tak doufám že teda neskončí úplně..
Lizzy psala že tu bude teďka tak 3x týdnně takže ta snad se tu objeví..
A já bych se tu měla ukázat ve sředu protože od pondělí do středy mám ještě poslední testy a pak zbytek týdne mám už volno takže se můžu radovat :D Tak mě tu tenhle týden uvidíte určitě častěji než ty předešlé ;)
Tak dneska se mějte
Kett

V pondělí odpadjí dvě hodiny!! Jupíííííí :D

14. ledna 2011 v 18:11 | Kett
imagebam.com imagebam.com
Takže dneska jsem doplnila novinku, kterou jsem našla dneska jich moc není protože včera jsem to vyčerpala všechno takže pořád tu jsou aktuální články.. Včera jsem oběhla affs takže dneska mam klídek a zítra bych se u affs zase stavila ať vám vynahradim ten zameškaný týden :D Dnešek byl super den už ve tři sem byla doma takovej nezvyk to se mi moc nestává takže je to skvělý :D A koukala jsem na změny a v pondělí nám odpadá tělocvik takže bomba to nám dali asi jako dárek za tu dřinu :D Takž budu doma už v pět jinak bysme v pět teprve končili takže sem byla dneska šťastná jako blecha :D Jo a ještě k těm avatarům jsou fakt úžasný moc se mi líbili jsou od kiky moc se jí povedli tak sem je tu musela ukázat světu :D:D Si asi docela věřim že ke mně na blog chodí celej "svět" lidí :D:D:D No nic tak se tu mějte a zase zítra přílítnu ráno (no ráno spíš až se vyspim :D) s novinkama tak se máte na co těšit :D A asi něco málo upravim na blogu ještě uvidim podle času ať jsou tu taky nějaký reformy :D Tak se mějte dobrou noc a krásné sny ;) (Pro ty co jim to nedošlo tak ještě spát nejdu ale už se tu do večera neukážu tak to přeju už teď :D:D:D)

Kett

Už pátek? :) Jupííí Jááá :D + Návštěvnost 3.1. 2011 - 9.1. 2011

13. ledna 2011 v 19:13 | Kett

Dneska byl jak ve škole tak na blogu povedný den..
Na blog se nám vrátila Lizzy, která chudák má teďka ve škole co dohánět tak jí budu držet palce, aby to stihla brzo a mohla tu být s námi.. Nathaly ta nevím jak je na tom momentálně ale na svůj blog každopádně sem tam příde takže uvidíme jak to bude jen doufám že neodejde..
Ve škole nám odpadla poslední hodina takže byl suprovej den a nemusim se vyjímečně na zítra nic učit to je takový nezvyk tedka jsem se musela denně něco naučit a včera to byli dva předměty takže asi chápete co je to za šok mít volnější den pro mě ;) Začnu se učit až o víkendu protože příští týden mě čeký písemka ještě z dějepisu, matematiky veliká, němčiny a zeměpisu.. Tak abych už začala v sobotu, ale bát se nemusíte neni toho tolik jako tenhle týden takže se tu o víkendu určitě několikrát ukážu a zase přidam novinky ;) Dneska jsem stihla přidat všechny co mi utekli za ty 3 dny takže zase si máte co číst :) Tak pro dnešek je to ode mně všechno ;) Mějte se krásně a zítra už je Pátek Jupííí :D
PS: Ještě jsem zapomněla v úterý (nebo spíš nebyl čas) přidat návštěvnost za celý týden tak tady jí máte není to žádná sláva když tu nebývám ale neni to ani nejhorší týden mohlo by být i hůř;) V neděli jsem tu byla dlouho tak je to i vidět no jo když není čas věčně není divu :D
Navstevnost za minuly tyden je:
Pondeli: 23
Utery: 16
Streda: 34
Ctvrtek: 28
Patek: 35
Sobota: 41
Nedele: 62

Celkem: 239
Kett

Nominace Seleny!

13. ledna 2011 v 18:24 | Kett
selenagomez11.blog.cz
Novinky:
Pro ocenění Naacp Selena byla nominována za mimořádný výkon v mládí/děti s program (řady nebo speciální) a za Kouzelníci z Waverly byla nominována na program vynikajících dětí
Kett

Jdu se učit novinky jsou přidané!

8. ledna 2011 v 13:21 | Kett

U tedly jsem našla úžasný blend se Sel.. Vážně se ti moc povedl je úžasný ;)
No a jinak jsem vám chtěla říst že dneska jsem našla rozhovor se Sel a video a zatim dneska se neobjevilo více novinek možná ještě během dne.. Ale teďka už se musim jít vážně učit protože jsem tu měla být v plánu dneska do 12 a už je půl druhý a pořád tu dřepim :D Takže teďka se jdu aspoň do 4 něco naučit a pak se snad ještě objevím .. Jo a affs jsem oběhla už včera když jsem přidávala takže dneska když to nestihnu tak se na mě nezlobte.. Tak se tu mějte ;)
Kett

Zítřejší info+ dnešní ;)

7. ledna 2011 v 22:16 | Kett

by Katy
Tááákže
Konečně po takový době jsem dopřidávala opravdu všechny novinky co jsem zameškala za celý týden.. Měla jsem co dělat to dneska stihnout a to je už 10 hodin večer, protože vím že zítra bych se k tomu nedostala že tu budu asi jen dopoledne a pak učeníčko mučeníčko.. Teďka moje víkendy začínají vypadat takhle.. A už mi to leze na nervy zítra pudu ven aspoň na dvě hodiny a je to jedno se to nepodělá když jednu písemku nebudu mít do 3 prostě noo :D A co vy co plánujete na víkend?? Doufám že ste na tom líp jak já ;)
----------------------------------------------------------------------------
Opožděná Kett

Nabitý den! ;) NÁKUPY Jupííí :D

6. ledna 2011 v 19:50 | Kett

 by Katy
Dneska sem měla zase udělat protokol na ZPV a ještě k tomu tahák na fyziku zítra píšeme takže sem toho ZASE měla až nad hlavu ;) Myslela jsem že dneska bych mohla stihnout dopřidat novinky ale jak tak vidíte je 8 hodin večer a já teprve skončila se školou takže se musím jít umejt a pak se kouknu chvíli na televizi ;) Takže novinky čekejte asi až v sobotu protože...
Zítra jdu po škole se sestřenicí nakoupit si ještě z peněz co jsem dostala na Vánoce do Metropole nějaké oblečení mám to kousek od školy takže to mam raz dva ;) Domu přijedu až někdy v 7 večer tak uvidím kolik budu mít času na blog tak kdyby byl čas tak konečně přidam ty novinky je jich fakt hodně takže to bude zase na dvě hodiny, ale už se na to těším ;)
Tak zítra mi držte na fyzice palce a taky při nakupování ať si nekoupim něco co zase nebudu za pár měsíců nosit!! :D
Mějte se tu krásně a hezký pátek KONEČNĚ ;):P
Dost vyčerpaná učením, Kett

Omluva a důvod proč tu nejsem: Jako vždy ŠKOLA! :(

5. ledna 2011 v 19:06 | Kett

 by Katy
Moc se vám omlouvám že sem teďka nechodím, ale jak začne pondělí a úterý tak to se vůbec nechytám... To jsem doma až kolem tý 7 takže to mě tu nečekte ve většině případů a ještě k tomu leden bývá kritický jak se uzavírají známky takže toho mam fakt hodně takže mě tu čekejte určitě o víkendu to tu budu 100% :D Aspoň na chvíli a doplnim i všechny novinky co mi teďka utíkají ;)
Já zase musim rychle letěť protože mám učení nad hlavu takže mám co dělat..
Ještě se mi dneska ozvala Nathaly že už jí blog nebaví tak doufám že neskončí jinak nevim co tu budu dělat Lizzy je taky ještě nemocná tak jsem na to zvědavá jak to bude zatím s blogem.. Musím to tu zatim zvládnout sama než se holky vrátí :D
Tak se tu dneska mějte a držte mi palce přístích 14 dní skoro denně písemky :D Dobrý co?? :)
Tak Zatim Pááá
Dost vyčerpaná učením, Kett
 
 

Reklama