....THE END FOREVER....

"START 1.ČERVENCE 2009 END 20.BŘEZNA 2011"

Article

Selena Gomez & Highway SOUNDCHECK

13. února 2011 v 10:10 | Kett
Tak tohle už je starší informace, ale já jsem to nestihla opět přidat tak to tu máte teďka :)
Je to ze zvukové zkoušky před koncertem který měla v Argentině.. Jsou jen obrázky z této zkoušky žádně video :) Ale Sel to moc slušelo.. A na poslední fotce je vidět že se do zpěvu přidala i kluci z její skupiny The Scene :D
imagebam.com imagebam.com

Kett

Návštěvnost 22.11. 2010 - 28.11. 2010

30. listopadu 2010 v 19:13 | Kett
Navstevnost za minuly tyden je:
Pondeli: 41
Utery: 35
Streda: 34
Ctvrtek: 36
Patek: 41
Sobota: 51
Nedele: 66

Celkem: 304

Už to docela stoupá jak jsem tu o víkendu byla docela dost tak je to aspoň trochu vidět ;)
Kett

Childhood Photos!

28. listopadu 2010 v 14:50 | Kett
Protože nejsou dnes novinky o Sel tak přidám něco i o Demi :) Protože ona mě taky pořád ještě baví tak ať tu máme aktualizaci nějakou :D
----------------------------------------------------------------------------
Přidala jsem mnoho rozkošných fotek Demi z dětství! Vypadá opravdu roztomile a úžasně, podívejte se na ně níže! Je jich opravdu hodně takže zase nekopírujte.. Díky

imagebam.comimagebam.comimagebam.com
Ostatní fotky v C.Č.↓
Kett

Sel, 'I'm In Love W/ Usher & Trey Songz'

21. listopadu 2010 v 9:41 | Kett
"Já nevím, koho jsem víc zbožňovala minulou noc. Trey Songz nebo Usher! Úžasné představení."
--------------------------------------
"Kdo jiný byl v Staples včera v noci? Trey Songz nebo Usher... Neuvěřitelné. Jsem zamilovaná."
--------------------------------------
"Ohhh i láska k mé barvě na nehtech. Podívejte se na moje nehty včera! Barva je bohatá na srdci."
--------------------------------------
"Hehe jsem ňouma Sparkles mi udělal radost."
--------------------------------------
"Miluji, když se na mě dívají všichni na place ... Dělají mě šťastnou."
--------------------------------------
"Ok, tak jsem namalovala nehty dnes ráno a jsem docela nadšená ... lol"
selenagomez11.blog.cz
Kett

Návštěvnost 8.11. 2010 - 14.11. 2010

16. listopadu 2010 v 20:57 | Kett
Děkujeme za návštěvnost bývala lepší ale tak já to chápu když tu věčně nejsem tak nemůžu nic čekat to je mi jasný xD
selenagomez11.blog.cz
Navstevnost za minuly tyden je:
Pondeli: 14
Utery: 10
Streda: 15
Ctvrtek: 25
Patek: 26
Sobota: 49
Nedele: 34

Celkem: 173
Kett

TV Guide o Seleně

12. listopadu 2010 v 20:08 | Kett
TV Guide porovnává Selenu a Mirandu Cosgrove, o kterých říkají, že jsou vzory, naprosti tomu Miley Cyrus je skandálistka. Toto napsali o Seleně :o)

" Být zaměstnán Disney je požehnání a prokletí zárověň, jako pro Selenu Gomez. 18-ti leté Disney princezně ze show Kouzelníci z Waverly se podařilo vyhnout se negativnímu tisku.
Ne, že by se o ní psalo v tisku zrovna oslnivě: Randila s Nickem Jonasem, teď je po všem.Má svou vlastní kapelu, se kterou se zaměřila na vydání jejího druhého alba. A příští rok bude premiéra romantické komedie 'Monte Carlo'. Zatím to není špatné. "
Kett

Twitter 6.-11.11.2010

12. listopadu 2010 v 20:02 | Kett
" Ohio!! Jsem tak nadšená pro tu show !! "
" fearlesskristen Nebylo by úžasné, kdyby toto četla Selena Gomez? Přeju si, aby to viděla a uvědomila si jak moc ji miluju a jak je úžasná. kthanxbye "
" LuvvMichelle Víte, kdo je velou dobu mou inspirací? Je to Selena Gomez, inspiruje mě, k tomu, abych byla sama sebou a navždy budu její fanynka. Miluju tě Seleno!! "
" Miluju vás lidi! Připravena na show... PAK zítra uvidím herce z 'Monte Carlo' :) Yayyyy! "
" Všechno nejlepší mojí úžasné kamarádce Samanthě! Miluju tě děvče!!! Doufám, že jsou všichni usměvaví :) "
 " Zrovna jsem přidala skvělou funkci na www.selenagomez.com, hudební přehrávač na Facebook. "
 " Hmmm ... Zvláštní. "
" Ó můj bože!!!! Jsem tam nadšená, že jste mě a The Scene nominovali tento rok na People's Choice Awards na Favorite Breakout Artist! "
Kett
Zbytek v C.Č.↓

Rozhovor s Cosmopolitanem

27. října 2010 v 17:26 | Nathaly
O její BFF Taylor Swift: " Je to legrační, protože jsme v mnoha směrech stejné a z toho šílíme. Její bratr nám jednou řekl 'Holky, vy máte úplně stejný smích! '. Ale také je spousta věcí, ve kterých jsme jiné a navzájem se chválíme a také je slavná, takže se v tomto přátelství cítím, jako že mám stejné názory a navzájem se podporujeme a protože obě procházíme tím samým, známe to a navzájem to chápeme. Obě jsme si prošly stejnými věcmi, takže jsme tu stále jedna pro druhou. "

Je pro tebe důležité mít přítele z tvého oboru? " Ano, protože mám přátele, kteří jsou ve stejném oboru, ale i ty, kteří nejsou. Myslím, že je důležité mít oboje, takže ano, je důležité mít někoho, kdo vám rozumí ve vašem zaměstnání. "

Jak relaxuješ? " Ráda si půjčím film, zatáhnu žaluzky, natáhnu si tepláky a prostě se dívám na tisíc různých filmů a z každého mám něco. "

Co děláš pro to, aby byla tak krásná? " Hodně lidí si říká 'proč to nikdy nezmizí'? No, u mě zakryje polovinu make up! Takže nemůžete vědět, jak vypadám. Vždycky jsem říkala, že si musíš umývat pleť každý večer a každé ráno a já jsem tím přímo posedlá. Mám tuhle celou rutinu, dávám si peeling, toner a hydratační krém - to je vše. Miluju, když mám čistou tvář, protože nosím hodně make up, takže miluju, když si ho můžu odlíčit a prostě relaxovat. "

Jakou kosmetiku máš vždy u sebe ? " Obyčejně u sebe kamkoliv nosím hydratační krém, protože mám velmi suchou pleť, ale tak už to je typ mé pleti. Carmex pro mé rty, protože se mi jinak vysouší. "

Kritéria na kluky? " Musí být hodný, musí být gentleman a prostě být sám sebou, ale taky musí mít vlastnosti, o kterých tak nemluvíme, jako třeba být plachý. A musí mít rád mé rodiče, protože jsou pro mě velmi důležití. "

Vysněné rande? " Jsem opravdu nenáročná. Nemám ráda extravagantní schůzky, protože mám pak pocit, že musím být perfektní. Chci je mít spíš odpočinkové, takže nechci dělat nic šíleného, chci jen milou večeři. Opravdu, jsem nenáročná! "

Zažila jsem nějaké škaredé polibky? " Když mi bylo 7, jrála jsem v jedné hře pastelku. Jeden kluk v zákulisí mě měl opravdu rád, moc jsem se mu zalíbila, ale mě se nelíbil. Říkal 'Ne, já tě mám rád! Já tě mám rád!' a dal mi pusu, tak jsem ho shodila na jeviště. Byla jsem hrozně naštvaná a tak jsem se rozběhla pryč, ale přitom jsem byla oblečená jako pastelka! Bylo to hnusné, ale opravdu rozkošné (smích)! "

Máš nějaké rady, na to, jak si má člověk pomoct po rozchodu? " Nemám! Mě vždy pomůže hudba. Miluju hudbu. Ráda poslouchám Katy Perry nebo Kelly Clarkson, jejichž hudba mě opravdu nabíjí. Můžeš poslouchat u smutnou hudbu, ale já se raději povzbudím tím, že poslouchám dívčí povzbuzující songy. Ale myslím, že pomůže i když jdete s přáteli ven, buďte prostě s někým. Hlavně nechoďte na dlouhé procházky a u toho neposlouchejte Norah Jones! "

October 23rd - Justin Timberlake & Friends Concert

25. října 2010 v 15:16 | Nathaly
Sel bola v sobotu na charitatívnom koncerte. Veľmi jej to pristalo. Má vždy také krásne šaty,

Justin Timberlake & Friends Concert - Performance
022.jpg 043.jpg 049.jpg 041.jpg 044.jpg
Justin Timberlake & Friends Concert - Backstage
001.jpg 005.jpg 007.jpg 019.jpg 006.jpg
Nathaly

Selena Exclusive London Soundcheck

22. října 2010 v 12:12 | Nathaly
http://www.oceanup.com/sites/default/files/imagecache/zoom/gallery/selena-exclusive-london%20(4).jpg
Jeden z fanúšikov Sel vyhral lístky na zvukovú skúšku pred Seleninim koncertom v Londýne. Mám tu aj pár fotiek zo skúšky. Tu sú jeho pocity:
----------------------------
Od Alexa: Vyhral som lístky, aby som videl Selenu na jej exkluzívnej zvukovej skúške v Londýne. Spievala Intuition a Naturally. Potom som sa s ňou stretol a bolo to tak krásne a poďakovala mi, že ju podporujem! Vysvetlila jej lásku k Cheryl Cole a ako si jej mama myslí, že je šialená, pretože ona o nej vždy hovorí!

Koncert bol úžasný! Toľko ochranky ako sa všetci rútili dopredu! Spievala Jasona Derula 'In My Head' Pixie Lott 'Mama Do' (Selena povedala, že miluje Pixien stýl) a Parachute Cheryl Cole! a všetky jej obvyklé hity!
Selena Exclusive London Soundcheck PIX Selena Exclusive London Soundcheck PIX Selena Exclusive London Soundcheck PIX Selena Exclusive London Soundcheck PIX Selena Exclusive London Soundcheck PIX Selena Exclusive London Soundcheck PIX Selena Exclusive London Soundcheck PIX
SOURCE FOR ME: http://www.oceanup.com
Translate into Slovak: pikosky-celebrity.blog.cz

Hammersmith Apollo in London, England (20.10.2010)

21. října 2010 v 12:41 | Nathaly
Vyzerala super. Nádherne spievala. Našla som veľa videí z koncertu a spievala aj song od svojej obľúbenkyne Cheryl Cole :-) P.S. Tie jej šaty sú proste perfektné!
v cč nájdete videá
Nathaly

ONAIRED.COM

20. října 2010 v 16:26 | Nathaly
Selena Gomez je už18 let a vydala svoje už druhé album které už je venku. Dítě-hvězda mexického původu Selena Gomez je přesvědčena, že je nyní čas  "dorůst do jiné úrovni," mimo jiné projekty bude skládat hudbu a záznam EP písně ve španělštině.

Selena Gomez Takes "A Year Without Rain" to Spain (18.10.2010)

18. října 2010 v 20:15 | Nathaly
Sel bola dnes v Španielsku, konkrétne v Madride, aby podporila svoje nové CD AYWR. Ďalšie info: Disney nedávno oznámil, že "Wizards of Waverly Place" čoskoro zaháji 4. sériu. Na druhom filme sa už pracuje. Zdá sa mi, že Sel má prefarbené vlasy. Aj vy si to myslíte? Určite sa pozrite na fotky. Sú krásne.
Nathaly

Selena Gomez - Galaxie Cover Girl!

18. října 2010 v 16:21 | Nathaly
Síce "nie sú" žiadne novinky, ale ja som našla novinku. Sel je na obálke časopisu Galaxie. Fotka je z AYWR photoshootu. Klikni pre väčší náhľad!
EDIT: Upravené!

source → oceanUP

Nathaly

Sel pro Twist

11. října 2010 v 13:38 | Kett
Selena řekla americkému časopisu Twist: " Řekla jsem klukům ty nejhloupější věci. Jsem hrozně špatná, když s nimi mluví, cokoliv co řeknu klukům, není cool! Myslím, že ty nejhloupější momenty, které se vám stanou, si naděláte sami. Raději toho hodně zkazím a budu prostě za ňoumu, než si hrát na někoho kdo nejsem. Nechci se už snažit být cool, protože nejsem! Myslím, že bez ohledu na to, co všechno má na vás ten pravý rád, je důležité, aby měl rád i ty ňoumovské věci. Chci tím říct, že i já jsem měla dřív ráda ňoumy! "
Kett

Návštěvnost 4.10. 2010 - 10.10. 2010

11. října 2010 v 13:18 | Kett
Navstevnost za minuly tyden je:
Pondeli: 15
Utery: 16
Streda: 20
Ctvrtek: 14
Patek: 15
Sobota: 35
Nedele: 74

Celkem: 189

Tak včera se to za celý ten týden hodně vybralo díky Nathaly :) Ale jinak je to celkově fajn :D
Kett

Jingle Ball 2010

10. října 2010 v 10:38 | Sissi*
A aby sa nepovedalo,pridávam niečo konečne aj ja,Sissi* :D Sieť obchodov H & M sa rozhodlo na počesť Vianoc spraviť vianočný koncert s názvom Jingle Ball 2010,na ktorom má vystúpiť naša Sel spolu s Katy Perry!Neviem ako vy,ja sa na videá,fotky a celkovo už strašne teším! :) A mimochodom,koncert sa má uskutočniť v najväčšej New Yorskej hale Madison Square Garden:)
-----
selenagomez11.blog.cz
Zdroj : www.selenagomez-all.blog.cz

Návštěvnost 20.9. 2010 - 26.9. 2010

28. září 2010 v 10:25 | Kett
Navstevnost za minuly tyden je:
Pondeli: 18
Utery: 14
Streda: 15
Ctvrtek: 23
Patek: 17
Sobota: 34
Nedele: 30

Celkem: 151

Děkuju že k nám chodíte i když tu teďka moc nejsme :)
Věčně Zaneprázdněná Kett

Twitter 18.9.2010

18. září 2010 v 8:56 | Kett
COPY ONLY WITH MY SOURCE
PŘEKLAD BY ME
"Ahoj všichni - jen jsem chtěla, abyste věděli, že dělám Live Chat toto pondělí na 9 / 20 hovořících o novém albu a zodpovím všechny otázky od vás pro mě. Já jsem si také pozvala velmi speciálního hosta, který bude pomáhat koordinovat otázky Jared z pouhých Jared a Just Jared Junior. Určitě si, nalaďte v pondělí 9 / 20 v šestnáct hodin pst 7pm est na www.justjared.com, www.selenagomez.com, www.facebook.com / selena, nebo www.ustream.com / selenagomez."
Nemůžu se dočkat, až bude Sel hovořit s námi se všemi. Už jenom tři dny :)
Kett

Trick or Treat for UNICEF Shirt!

15. září 2010 v 11:04 | Nathaly
001.jpg 002.jpg
Selena zverejnila na Dream Out Loud facebook fotku - tričko UNICEF. Napísala, že má nové tričko, ktorým môžeme zachrániť život detí po celom svete. K-Mart daruje 100% čistého zisku do USA fondu UNICEF. Sel dúfa, že ukážete svoju podporu tým, že budete nosiť tričko a šíriť slovo.
Nathaly

Návštěvnost 30.8. 2010 - 5.9. 2010

8. září 2010 v 19:08 | Kett
Navstevnost za minuly tyden je:
Pondeli: 42
Utery: 61
Streda: 33
Ctvrtek: 42
Patek: 40
Sobota: 80
Nedele: 54

Celkem: 352

Jůů děkuju všem i za ty moje zlatý holky Sissi a Nathaly za návštěvnost :)
Je to slabší než o prázky ale tak to je jasný že každej nemá čas ... Ale jinak je krásná máme i 80 to je dobrý holky :D
Dneska jsem měla trochu kratší školu tak sem se sem i vímečně dostala ale zejtra mám zase do 4 takže to mě tu opravdu nečekejte a máme ještě k tomu tělák takže ještě lepší noo :D
Tak mi držte palce zatim Pááá
Kett

Selena Gomez: 'I Really Need' to Learn Spanish

3. září 2010 v 15:50 | Nathaly
Síce má Selena mexické korene, ale to neznamená, že hovorí po španielsky. Vraví, že sa vážne potrebuje naučiť jej jazyk. Pri rozhovoroch jej dávajú otázky po španielsky a ona odpovedá anglicky. Vravela, že musíte hovoriť plynule španielsky, aby ste boli "skutočný" latina, ale potom zmenila názor, keď uvidela, že ľudia ju prijali bez ohľadu na to akou rečou hovorila. Tu môžte vidieť, ako hovorí po španielsky vo WOWP.
Žiadny doslovný preklad! Napísané vlastnými slovami!

Translate into Slovak: pikosky-celebrity.blog.cz
SOURCE: môj blog

Nathaly
pikosky-celebrity.blog.cz

Návštěvnost 23.8. 2010 - 29.8. 2010

31. srpna 2010 v 10:06 | Kett
Navstevnost za minuly tyden je:
Pondeli: 142
Utery: 121
Streda: 106
Ctvrtek: 94
Patek: 86
Sobota: 56
Nedele: 78

Celkem: 683

Juuu děkuju vám na sto tisíckrát tak tohle se mi už nepovedlo jak je rok dlouhej :D Fakt vám moc všem děkuju takhle kdyby to šlo dáál :D
Kett

Flirtuj jako Selena Gomez!! :-)

28. srpna 2010 v 19:16 | Kett
selenagomez11.blog.cz
,,Poprvé jsem Nicka Jonase potkala na jedné párty. Abych na sebe přitáhla jeho pozornost, nechala jsem na podlahu spadnout moji skleničku s kolou. Nick si myslel, že do mě šťouchnul a omlouval se- a už jsem ho měla na udičce!"
Kett

Twitter 22.-25.8.2010

26. srpna 2010 v 10:01 | Kett
PS: Jen k tomu obrázku našla jsem si ho na google takže mi nikdo prosimvás nepište že jsem vám ho ukradla a podobně :D Píšu to jen aby nebyli ňáký problémy..
selenagomez11.blog.cz
" Minulou noc ve Springfieldu bylo úžasné publikum, děkuju všem, že jste přišli. Six Flags je dnes. tady v St. Louis, za malou chvíli se uvidíme. "

" Gratuluju všem v Kouzelnících, že jsme vyhráli druhou Emmy!!!! "

 " Ahoj všichni, minulý týden jsem měla od Kouzelníků pauzu a právě nedělám nic, co by bylo zajímavé. Můj nový videoklip 'A Year Without Rain' bude mít premiéru v pátek na Disney Channel a celé album je v předprodeji na www.selenagomez.com . "
Kett
 
 

Reklama