....THE END FOREVER....

"START 1.ČERVENCE 2009 END 20.BŘEZNA 2011"

Únor 2011

Malá nepřítomnost, ne KONEC!

27. února 2011 v 20:30 | Kett |  My Reports

 by Katy
Tááákže všechny váš zdravím...
Vím že sem se tu tenhle víkend skoro vůbec neukázala, ale těm co napsali jsem odpovídala..
Bylo to proto že jsem v pondělí byla celý den u kámošky slavila svátek takže to sem se domu dostala až pozdě večer a v pátek odpoledne jsem byla s kámoškou jinou venku až v půl 11 sem se dostala domu a dneska jsme měli rodinou oslavu a byla u nás a k večeru jsem se musela podívat aspoň chvíli na učení tak proto píšu až teď...
Nestihla jsem vůbec přidat novinky a jde to tu docela skopce.. Vůbec nevím jak to bude dál protože pondělí úterý mam do 5 takže to mě tu nezastihnete a ve středu po škole jdu se sestřenkou do kina.. tak to se tu asi taky vůbec neukážu.. Je mi to líto ale vůbec nestíham už mam i jiné zájmy než jen po škole rychle jít přidávat novinky, ale ještě se tu ráda ukážu občas Sel mě pořáda baví stejně jako na začátku ;) Snad se tu někdy objeví i Lizzy asi taky nestíhá a já to chápu jsme na tom stejně si myslim.. Tak mě tu čekejte asi zase až tak ve čtvrtek nebo v pátek.. Ale za dva týdny mam prázdniny takže to tu budu určitě častějš než o školu ale taky už mám nějaké plány takže 24 hodin denně mě tu určitě nečekejte... Teďka je pro mě hlavní škola a kamarádi a to je asi v mém věku uplně normální.. a myslim že takových je tu určitě víc.. NENI to konec ale jen upozorňuji že mě tu nečekejte často..
Nikdo si mě nemažte pokud budete tak hodný normálně tu budu aspoň jednou za víkend a oběhnu i Affs.. Tak se tu zatim mějte jo a zítra mam až od 9 takže stávám až v půl 7 :D:D já vim neni to nic úžasnýho ale lepší než v půl 6 ;) Hodně úspěchů ve škole a ve čtvrtek se tu snad ukážu :)
Kett

Zítra až od 9 ;)

23. února 2011 v 21:36 | Kett |  My Reports

 by Katy
Táááákže zdravím všechny návštěvníku blogu..
Konečně jsem se tu taky ukázala vim že je to pomalu už jako zázak..
Ale znáte to škola umí zaměstnat docela na dost dlouho takže píšu až takhle pozdě dřív sem se sem vůbec nedostala.. Dneska jsem byla na těch nákupech a jsem vážně moc spokojená s věcma nebudu vám tu všechno vypisovat to by bylo asi na dýl ;) A jak ste se vůbec měli dneska ve škole?? U mě byl dnešek jeden z těch "světlejších" dnů.. nebyli testy neskoušel nikdo takže docela pohodovej den a pak ty nákupy mi zvedli trochu náladu..
Já budu muset zase letět ale o víkendu se tu zase stavím tak mě tu čekejte a snad i Lizzy to ještě nevim jak se tu objeví ale určitě ji tu zastihnete ;) Tak se mějte a přežijte zbytek týdne, jen ti co chodí do školy ty co mají prázdniny ať se je užijou já se budu smát za dva týdny až se budu válet já ;) Jo a navíc zítra vstávam až v půl osmé protože máme školu od devíti takže se docela mam jindy stávam v pět takže příjemná změna :D
Kett

Víkend pryč!

20. února 2011 v 18:57 | Kett |  My Reports

 by Katy
Taaaakže
Přichází další týden školy a já jsem akorád stihla za víkend dopřidat novinky..
U některých affs jsem se stavovala co ke mně chodí častěji a k těm ostatním skusím zajít buď dneska nebo v průběhu dalšího týdne..
Akorád jsem dokoukala další díl TVD a zase byl vážně dokonalý.. vždycky když v neděli k večeru neni další díl tak mě to strašně štve ale naštěstí to do té neděli vždycky bejvá :D
Příští týden nevím kdo z nás dvou se tu objeví jestli já nebo Lizzy ale snad aspoň občas v průběhu týdne se tu skusím stavit.. Ale máme zase dost testů takže nic neslibuju..
Tak se zatím mějte a zase o víkendu .. a taky ať už je pryč ta zima je to strašný ty cesty do školy v takovejch mrazech.. Už chci LÉTO :D
Kett

Sele a Brittany Rizzo!

19. února 2011 v 20:10 | Kett |  News
Mám tu pro vás jednu osobní fotku Sel s její nejspíš kamarádkou Brittany Rizzo. Oběma to tu moc sluší :D
selenagomez11.blog.cz
Kett

KTLA Morning > 15/2/11

19. února 2011 v 20:09 | Kett |  Videos
Ještě je tu jedno video, o které se s vámi chci podělit. Je z 15. února kdy Selena byla hostem v KTLA Morning. Selena vypadala šťastně a rozkošně.

Kett

"Miluji tě" řekl první on!

19. února 2011 v 20:07 | Kett |  News
Jde o Selenu a Justina kteří nejsou spolu ani 4 měsíce a už si řekli ty kouzelné slova "Miluji tě" a mysleli je opravdu upřímně. Podle potvrzených informací to jako první řekl Justin Seleně a bylo to opravdu romantické. Také podle oficiálních zdrojů je Selena od té doby, co chodí s Justinem nejšťastnější a nic se mezi ně nemůže postavit. Tráví spolu co nejvíc času i když pro pracovní vytíženost obou nejsou spolu nonstop ale to jejich vztah ještě více zesiluje.
selenagomez11.blog.cz
Kett

Selena Gomez Be A Part OF THE HEART

19. února 2011 v 20:01 | Kett |  News
MusicCares® zahájila sbírku na vytvoření největší světové fotografické mozaiky složené z  milionu foto dlaždic. "Být součástí srdce" povzbuzuje fanoušky, umělce a mediální partnery, aby se připojili na pomoc MusicCares, kteří nadále poskytují záchrannou síť kritické pomoci hudbě vniknout do lidí v doubách nouze. Selena Gomez, Taylor Swift, Melissa Etheridge, Martina McBride, Rascal Flatts a ještě více už nahráli své fotografie: "To bude velmi smysluplné, aby tato mozaika se rýsovala v průběhu příštích 10 měsíců."
Účastníci mohou navštívit beapartoftheheart.com a přispět 1 dolar pro příjem online dlaždice, kde mohou i nahrávat fotografie a zahrnou tam i jejich příběhy a odkazy na webové stránky a sociální média.
selenagomez11.blog.cz
Kett

Selena Gomez 'Cursed Up A Storm'?

19. února 2011 v 19:53 | Kett |  News
Novináři si zřejmě vymysleli zase nějakou blbost o Seleně a Justinovi a tohle je ono:

Selena byla údajně rozrušená v zákulisí Grammy Awards když se na ní podíval Donnie Wahlberg a zmínil jméno Justin, protože v neděli obdržel cenu. Selena jen obrátila oči v sloup na diváky, a pravděpodobně je "prokletý bouří".. Jusin šel na jednu stranu a Sel na druhou. Sel fňukala u maskérky a asistenta,"Jak jí to mohl udělat, před kamerou?"
Sel řekla pro E!News:"Rozhodně to není prada"..
selenagomez11.blog.cz
Kett

Selena Gomez Argentina Meet & Greet

19. února 2011 v 19:47 | Kett |  News
Objevili se fotky Seleny, jak se fotila s fanoušky hlavně temi nejmenšími :)
selenagomez11.blog.cz
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kett

Selena Gomez SOUTH AMERICA TOUR

18. února 2011 v 19:56 | Kett |  Videos
Sel měla turné po Jižní Americe v Argentině a já tu mam video z její koncertu, kde měla krásné červené šaty moc jí to v nich slušelo :) A pak dál ve videu jsou na kameře její fanoušci a posílají jí pusy :D

Kett

Miley VS Selena Grammy Dress FACEOFF

18. února 2011 v 19:53 | Kett |  News
Našla jsem fotku, kde Sel měla stejné šaty s Miley.. A byla na to i anketa na OceanUP.. tak kdo budete chtít tak můžete nám sem taky napsat kdo se vám v nich líbil víc a proč :D Budeme rádi ;)
selenagomez11.blog.cz
Kett

oceanUP Valentine's FAN ART VOTING

18. února 2011 v 19:51 | Kett |  News
Na OceanUp ste mohli na Valentýna hlasovat o nejlepší páry a fotky upravené na Valentýna.. Já osobně tenhle svátek neslavím takže můžete psát i názory na tenhle svátek příde mi to moc opičárna po Americe.. Ale tak MY Češi jsme se vždycky po někom opičili co vim takže žádná změna ;) Mám tu obrázek Sel a Justina na OceanUp jich je mnohem víc například Miley s Joem Jonase atd.. :D
selenagomez11.blog.cz
Kett

Konec Kontroly AFFS!

13. února 2011 v 10:43 | Kett |  My Reports


 by Katy
Táákže konečně přišel den jak jsem slíbila že uzavřu Kontrolu AFFS..
Abych to shrnula tak jsem docela sklamaná.. Vim že teďka jsem tu nebyla tenhle týden ani já, ale o víkendy tu jsem skoro pořád a já vám jí schválně dala na oči obrovskym písmem a měli ste na to dva víkendy takže to se dalo si toho všimnout.. To by přehlídl snad jen slepej..
Jak jsem ale řekla kdo se nezapsal automaticky mažu.. Vim že je to zlý, ale takhle to dál už nešlo taky neřikám že obíhám denně ale v mích možnostech je to jak jen to de :)
Z nějakých 16 se zapsalo 9 takže docela slabý no.. Některé co se nezapsali a já je znám dlouho a rozumíme si tak se s tím dotyčným domluvím jak to bude dál a dám mu druhou šanci ale to budou fakt jen VYJÍMKY..
Tady jsou ti co se zapsali, a já si je nechávám:
1.
*MiSs.GoMeZ*
Elite AFFS
2.
Monča
Elite AFFS
Zbytek v C.Č.↓
Kett

Selena Gomez & Highway SOUNDCHECK

13. února 2011 v 10:10 | Kett |  Article
Tak tohle už je starší informace, ale já jsem to nestihla opět přidat tak to tu máte teďka :)
Je to ze zvukové zkoušky před koncertem který měla v Argentině.. Jsou jen obrázky z této zkoušky žádně video :) Ale Sel to moc slušelo.. A na poslední fotce je vidět že se do zpěvu přidala i kluci z její skupiny The Scene :D
imagebam.com imagebam.com

Kett

Selena Gomez GHOST OF YOU LIVE

13. února 2011 v 10:05 | Kett |  Videos
Sel před několika dny měla koncert v Argentině, kde zpívala různé písničky a já tu mám jednu z nich "Ghost od you".. Na to že to zpívá živě to zní dobře :D

Kett

Justin & Selena IVY ON THE SHORE Date

13. února 2011 v 10:01 | Kett |  Videos
Našla jsem video, jak Sel byla na radne s Justinem v Santa Monice a tady je vidět jak je pronásledovali novináři a ptali se jich na nějaké otázky jako například kdo si myslí že vyhraje Superbowl a ona jen že neví že si myslí kdo by to mohl vyhrát a Sel se zeptali taky ta jen odsekla a smála se :) Pak nasedli do auta a rychle vzali roha :D:D Zase možná už je to nějaký ten týden starší, ale pro mě je to novinka protože jsem tu nemohla být :)

Kett

JB Will Crash Never Say Never Showings

13. února 2011 v 9:56 | Kett |  News
Mám video, kde je více celebrit než jen Selena s Justinem, a říkají jaké mají plány na Valentýna.. Zase tam probírala Sel a Justina že jsou jen kamarádi a také že se objevili fotky jak spolu byli nakupovat před premiérou "Never say never"..


Kett

Jay Asher 'Excited' By Selena Gomez

13. února 2011 v 9:51 | Kett |  News
selenagomez11.blog.cz
Jay Asher v tomto rozhovoru, řekl proč chtěl mít Selenu v tomto bestselleru...
"Jak jsem psal knihu, vlastně jsem měl už film na mysli, když jsem nastavoval některé scény. Jen jsem si myslel, že by byl opravdu silný a intenzivní film, kdyby tam byla Sel. Pak samotné knihy stejného druhu vyzvedli se a dostali nějaké ocenění v Hollywoodu."
Na Selenu Gomez: "Já jsem vlastně opravdu rád, že jí tam máme, protože dívka v knize začíná téměř s obrazem Seleny. Velmi šťastná, optimistická dívka, a pak, přes řetěž událostí, klesá k místu, kde skončí s jejím životem."
Na změny k filmu: "Jsou tam určitě nějaké změny, které mají být provedeny, protože tolik knih je vnitřně myšlenkových. Tak daleko, že mi probíhali všechny nápady na změny podle mě a já jsem je buď schválil, nebo mě právě překvapili, že jsem si nemyslel, že na takové nápady přijdu. Doufám, že některé scény z filmu se budou natáčet v San Luis Obispo, protože hodně scén z knihy je zasazených do této oblasti.

Tento článek jsem překládala fakt dlouho, tak NEKOPÍRUJTE!!!
Kett

'Justin Was On Set To Be With Selena'

13. února 2011 v 9:42 | Kett |  News
Jake T. Austin řekl pro MTV: "Byli na place několikrát. Prostě se zdají jako opravdu dobří přátelé.. Oba žijí opravdu podobný životní styl, takže chápu, proč je to pro ně tak snadně spolu vyjít."
Na to jak je Jelena tak slavná: "Jo. Je to na hovno není schopen jít ani do Ralpha."
Video je zde
selenagomez11.blog.cz
Kett

Justin Bieber On Selena's 'Death Threats'

13. února 2011 v 9:36 | Kett |  Videos
Mám tu video, kde Justin mluvil o tom, jak Sel přicházeli výhružné zprávy o tom aby nechala Jusitna na pokoji a jak jí vyhrožovali i smrtí.. Já jsem teďko na notebooku takže vám toho asi moc z toho videa nepřeložim protože tu blbne zvuk ale zítra už by to mělo být lepší ...

Kett