....THE END FOREVER....

"START 1.ČERVENCE 2009 END 20.BŘEZNA 2011"

Říjen 2010

Ikonky od Nathaly

30. října 2010 v 15:25 | Kett |  My Reports
Akorád jsem dostala od Nathaly nové ikonky do komentářů a i pro nepřihlášené uživatele :D
Jsou fakt moc krásný už jsou nastavené tak je můžete i vy vidět :D
Moc se ti povedli Nathaly :)
 ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓
Šťastná Kett

Radio Disney Total Access

30. října 2010 v 11:14 | Kett |  Videos
Video z pořadu Total Access na Radio Disney :) Je to úplně super, jak tam jsou různé pohledy na koncerty, zkoušku a tak :) Určitě se mrkněte :)

Kett

Selena Gomez Justin Timberlake Support

30. října 2010 v 11:08 | Kett |  News
selenagomez11.blog.cz
Vegas bylo úžasné. Děkuji moc Justine, že si tu byl kromě své charity.

Selena přišla na koncert Justin Timberlake&Friends v Las Vegas.
Selena Gomez Justin Timberlake Support Selena Gomez Justin Timberlake Support
Sečtělá, Kett

Ramona and Beezus in UK cinemas!

30. října 2010 v 10:58 | Kett |  News
selenagomez11.blog.cz
Ramona a Beezus je nyní k dispozici k vidění v kinech v Anglii ve vybraných časech. Nemyslím si, že udělají velkou sérii, a tam nebyli žádné skutečné reklamy! Šla bych se podívat dnes, je to úžasné! Takže rezidenti ve Spojeném Království jděte se podívat!
Sečtělá, Kett

Pro dnešek mám dost :)

29. října 2010 v 19:45 | Kett |  My Reports
selenagomez11.blog.cz
Taaak
Stačila jsem něco přeložit tak aspoň pár novinek jsem našla ...
Dneska jsem přijela od té sestřenky jak jsem vám včera psala a ještě teďka večer jsem stihla dočíst ten Dekameron ale ještě to musim celé sepsat což je o hodně těžší než to jen přečíst to umí každej ale napsat to to už je horší tak mi držte zítra palce se s tim budu muset celej den prát protože v neděli zase jedeme na celý den pryč jedeme na muzikál do divadla takže přijedem až někdy pozdě večer tak sem na to docela zvědavá jak to zítra stihnu :D Zítra se tu ještě určitě ukážu ale v neděli už to nevypadá a od pondělí tu budete mít snad Nathaly :) Tak se těšte s novinkama od ní :D:D
Tak pro dnešek je to všechno dobrou všem Pááá
Sečtělá, Kett

4x02 Alex Gives Up - stills

29. října 2010 v 19:39 | Kett |  News
Stills ke druhému dílu 4. série Kouzelníků! Díl se jmenuje 'Alex Gives Up' a premiéru v Americe bude mít 19.listopadu 2010. Jinak pro zajímavost, hostuje tam David Barrera, což je ve skutečnosti manžel Marii Canals- Barrery, která hraje Theresu Russo :o)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Sečtělá, Kett

Trick-or-Treat UNICEF koncert, 26.10.2010 - odjezd

29. října 2010 v 19:38 | Kett |  Videos
Paparazzi video, jak Selena odjíždí z jejího koncertu pro UNICEF.

Sečtělá, Kett

Selena půjde studovat online?

29. října 2010 v 19:34 | Kett |  News
Proslýchá se, že Selena i Nick Jonas by chtěli jít na Northwestern University. E! Online zveřejnilo, že Nick by chtěl dát přednost škole před kariérou, ovšem Selena by chtěla studovat NU online. Uvidíme, jak to bude :) Ale podle mě je fakt dobře, že oba chtějí mít vysokou, protože je to podle mě velmi důležité, i když jsou oba slavní. Nikdy nemůžou vědět, co bude v budoucnosti. Třeba Selenina kamarádka Taylor Swift na vysokou jít nechce.
Sečtělá, Kett

CNN Interview

29. října 2010 v 19:31 | Kett |  News
Televize CNN udělala reportáž o Selenině pomoci UNICEF. Zařadili ji do programu CNN Heroes (Hrdinové CNN). Ve videu jsou videa z Afriky. Jak už jsem tu mockrát psala- ona je prostě úžasná, jak pomáhá.  Video si pusťte TADY .

Níže jsou výňatky z rozhovoru.
Allie Torgan: Proč jste se rozhodla zapojit se k unicef?
Selena: Já jsem začala pracovat s nimi na trick-or-treat kampani [fundraiser, kde děti chodili dveře od dveří a sbírali peníze na halloween], a skončila jsem zamilovaná do toho, co dělali. Tam je 24.000 dětí, které umírají den od odstranitelné příčiny, jako je malárie, nedostávají dost jídla, pijí špinavou vodu, a unicef má cíl, aby se tato číslo dostala na nulu. Požádali mě, abych se stala jejich velvyslancem, tak jsem jim šla pomoci ven.
Sečtělá, Kett

"Friends For Change" Europe

29. října 2010 v 19:22 | Kett |  Videos
Selena filmovala "Přátelé pro změnu" část pro Evropu. Video můžete sledovat níže. Vypadá rozkošně! xD

Sečtělá, Kett

Číst a pořád jenom číst zábava..

28. října 2010 v 17:28 | Kett |  My Reports
selenagomez11.blog.cz
Táááák xD
Snažila jsem se dneska přidat aspoň něco ono víc už novinek neni jsem hledala a našla jsem tyhle.. Tak se nezlobte že toho neni víc ale máme ve škole povinou cetbu a v pondeli musim vratit knizku a cist sem mohla az od stredy a v tu stredu sme slavili takze cely den jsem dneska cetla a jeste to nemam ani zdaleka takze budu jeste o vikendu cist.. Zitra jedu k sestřence na narozeniny ona je stejně stará jako já akorád o 4 dny maldší a byli i na mích narozeninách tak já jedu popřát zase jí :) Takže zítra jedu před obědem tak snad stihnu ještě sem skočit a něco přeložit a přidat a když ne tka večer kolem půl sedmé bych měla už být doma xD Tak se tu dneska zatim mějte a já jdu ještě dočíst pár stránek Páááá
Sečtělá, Kett

Cosmopolitan UK Interview

28. října 2010 v 17:06 | Kett |  News
Cosmopolitan UK dělal rozhovor se Sel, když byla ve Velké Británii a můžete si ho přečíst níže. Také nahráli několik nádherných fotografií ze zámořských focení.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Milujeme tvůj cover písně od Cheryl Cole, 'Parachute', který jsi dělala. Co si myslíš o této porotkyni X Factoru?
"Má na mě velký vliv. Na počátku tohoto roku jsem jela do VB a to bylo poprvé, co jsem byla pryč z Ameriky déle než tři měsíce, protože jsem musela natáčet film v Budapešti a přišla jsem a samozřejmě jsem si jí nemohla nechat ujít, ona je všude! Koupila jsem si její CD a dali mi také k tomu věci s Girls Aloud a DVD o ní, a její hudba mě dostala stejně jako celý film. Díky ní se cítim lépe, prostě miluju její hudbu a myslím si, že je opravdu milý člověk. Prošla si hodně věcma, ale vyšvihla se mezi elitu a já to na ní miluju."
Setkala jsi se s ní?
"Ano, setkala."
Je úžasná že?
"Já vím, já byla jako 'Dobře já jen chci jít domů!'"
Obdarovaná dárky, Kett

Omluva za dneška slavili se narozeniny :) + Návštěvnost 18.10. 2010 - 24.10. 2010

27. října 2010 v 19:01 | Kett |  My Reports
selenagomez11.blog.cz
Chtěla bych se vám moc omluvit že i přesto že jsem nebyla dneska ve škole tak sme slavili s rodinou ty moje narozeniny tak asi chápete že jsem se tu dneska ani neoběvila.. Ale zítra slibuju že už konečně něco přidám sice za ty 4 dny teďka do neděle musím přečíst jednu knížku ale tak to když se do toho dam tak to zvládnu a hnedka ráno něco přidám na blog xD
A hlavně Nathaly se chci omluvit a moc jí poděkovat že dneska přidala tolik toho.. A chápu že je docela náročný přidávat na oba dva blogy a i přesto si sem dneska přidávala děkuju ti moc zítra už ti s tim pomůžu :D Jo a ten dort na obrazku sice není muj ale měla jsem podobný akorád tak 5x menší :D
Tak se dneska mějte a zítra sem tu jako na koni xD
Obdarovaná dárky, Kett

Concert the Roxy on Oct. 26th

27. října 2010 v 18:26 | Nathaly |  News
Selena mala včera akustický koncert na podporu UNICEF. Mám tu aj videá. P.S. Ghost of you je nádherná pesnička a je o to krajšia, keď sa spieva naživo Puste si AYWR - je to milé video :-). Mala krásne šaty.

Rachael Ray Interview, 25.10.2010

27. října 2010 v 17:31 | Nathaly |  Videos
Bola veľmi milá. Najkrajší je začiatok videa, keď tam prichádza Sel
zdroj 

Rozhovor s Cosmopolitanem

27. října 2010 v 17:26 | Nathaly |  Article
O její BFF Taylor Swift: " Je to legrační, protože jsme v mnoha směrech stejné a z toho šílíme. Její bratr nám jednou řekl 'Holky, vy máte úplně stejný smích! '. Ale také je spousta věcí, ve kterých jsme jiné a navzájem se chválíme a také je slavná, takže se v tomto přátelství cítím, jako že mám stejné názory a navzájem se podporujeme a protože obě procházíme tím samým, známe to a navzájem to chápeme. Obě jsme si prošly stejnými věcmi, takže jsme tu stále jedna pro druhou. "

Je pro tebe důležité mít přítele z tvého oboru? " Ano, protože mám přátele, kteří jsou ve stejném oboru, ale i ty, kteří nejsou. Myslím, že je důležité mít oboje, takže ano, je důležité mít někoho, kdo vám rozumí ve vašem zaměstnání. "

Jak relaxuješ? " Ráda si půjčím film, zatáhnu žaluzky, natáhnu si tepláky a prostě se dívám na tisíc různých filmů a z každého mám něco. "

Co děláš pro to, aby byla tak krásná? " Hodně lidí si říká 'proč to nikdy nezmizí'? No, u mě zakryje polovinu make up! Takže nemůžete vědět, jak vypadám. Vždycky jsem říkala, že si musíš umývat pleť každý večer a každé ráno a já jsem tím přímo posedlá. Mám tuhle celou rutinu, dávám si peeling, toner a hydratační krém - to je vše. Miluju, když mám čistou tvář, protože nosím hodně make up, takže miluju, když si ho můžu odlíčit a prostě relaxovat. "

Jakou kosmetiku máš vždy u sebe ? " Obyčejně u sebe kamkoliv nosím hydratační krém, protože mám velmi suchou pleť, ale tak už to je typ mé pleti. Carmex pro mé rty, protože se mi jinak vysouší. "

Kritéria na kluky? " Musí být hodný, musí být gentleman a prostě být sám sebou, ale taky musí mít vlastnosti, o kterých tak nemluvíme, jako třeba být plachý. A musí mít rád mé rodiče, protože jsou pro mě velmi důležití. "

Vysněné rande? " Jsem opravdu nenáročná. Nemám ráda extravagantní schůzky, protože mám pak pocit, že musím být perfektní. Chci je mít spíš odpočinkové, takže nechci dělat nic šíleného, chci jen milou večeři. Opravdu, jsem nenáročná! "

Zažila jsem nějaké škaredé polibky? " Když mi bylo 7, jrála jsem v jedné hře pastelku. Jeden kluk v zákulisí mě měl opravdu rád, moc jsem se mu zalíbila, ale mě se nelíbil. Říkal 'Ne, já tě mám rád! Já tě mám rád!' a dal mi pusu, tak jsem ho shodila na jeviště. Byla jsem hrozně naštvaná a tak jsem se rozběhla pryč, ale přitom jsem byla oblečená jako pastelka! Bylo to hnusné, ale opravdu rozkošné (smích)! "

Máš nějaké rady, na to, jak si má člověk pomoct po rozchodu? " Nemám! Mě vždy pomůže hudba. Miluju hudbu. Ráda poslouchám Katy Perry nebo Kelly Clarkson, jejichž hudba mě opravdu nabíjí. Můžeš poslouchat u smutnou hudbu, ale já se raději povzbudím tím, že poslouchám dívčí povzbuzující songy. Ale myslím, že pomůže i když jdete s přáteli ven, buďte prostě s někým. Hlavně nechoďte na dlouhé procházky a u toho neposlouchejte Norah Jones! "

Happy Birthday Kett

26. října 2010 v 15:10 | Nathaly |  My Reports
Takže naša úžasná Kett má dnes sladkých 16. :-) Ja som jej už urobila darčeky pred týždňom, ale aspoň jej zablahoželám. Prajem jej teda k narodeninám všetko naj; veľa zdravia, šťastia, lásky... nech vydržíš v blogovom svete, čo najdlhšie. Aj vy sa k blahoželaniu môžete pridať v komentároch. Chcem, aby Kett vedela ako ju máme radi.  Toto video NIE JE MOJA VÝROBA, iba sa mi páčilo a do toho článku sa hodí. Ešte raz; všetko najlepšie Markétka ♥
Nathaly

Shake It Up - new song

25. října 2010 v 15:25 | Nathaly |  Videos
Selena naspievala úvodnú pesničku (theme song) na prichádzajúci Disney seriál s názvom (seriálu) Shake It Up. Je úžasná. Taká tanečná, že som aj pochybovala, že to spieva ona :D ale na pár stránkach som čítala, že to spieva ona. Tak uvidíme. Neskutočne sa mi páči. Pod perexom je text :-)
Nathaly

October 23rd - Justin Timberlake & Friends Concert

25. října 2010 v 15:16 | Nathaly |  Article
Sel bola v sobotu na charitatívnom koncerte. Veľmi jej to pristalo. Má vždy také krásne šaty,

Justin Timberlake & Friends Concert - Performance
022.jpg 043.jpg 049.jpg 041.jpg 044.jpg
Justin Timberlake & Friends Concert - Backstage
001.jpg 005.jpg 007.jpg 019.jpg 006.jpg
Nathaly

Selena Gomez, ‘I Respect Miley Cyrus’

24. října 2010 v 11:14 | Kett |  News
selenagomez11.blog.cz
V čem je odlišné album"Rok bez deště"?:
No, vlastně moje první album bylo trochu experiment, nebylo jistý, co jsem chtěla a jaký zvuk se mi líbil. Nakonec jsem měla jasno. "Rok bez deště" je album mnohem více definovaných pravidel a to, co to je taneční hudba, což je to, co se mi líbí. Budu se snažit, aby písně byli napsané i tak na dalším albu!
Herectví, zpěv nebo designer?
Je to opravdu těžké se rozhodnout. Právě teď mám ráda všechno, ale myslím, že pokud budu starší, budu se soustředit na hraní. Ale ještě nevím. Co paparazzi a sláva? Je to součást práce, co mám dělat (směje se). Nebudu popírat, že je těžké přečíst některé věci, ale snažím se na to podívat co nejlepším způsobem. Budu se soustředit na svou práci, mou hudbu. Moje fanoušky, snažím se je nějak dostat do svého života, sdílím s nimi proto nějaké věci, ale nemyslím si, že je to zajímavé, třeba když diskutuju s mámou nebo když si změním kluka. 
Co si myslíte o provokativní Miley Cyrus?
No, zaprvní, si vážím toho, co ona dělá. Nechci soudit práci jiných, ani nechci napodobovat jejich chování. Dělám to, co si myslím, ne to, co jiní dělají. Její nová sexy a divoká stránka... no, dobře. Nevidím se, že bych mohla dělat něco takového, ale přeju si mít takovou sebedůvěru v jiných věcech.
Myslíš si, že přijde chvíle, kdy dospěješ a budeš chtít zralé publikum?
Ano, není pochyb. Například, "Kouzelníci z Waverly" znamenají pro mě celý svět, potkala jsem tam některé z mých nejlepších přátel, ale s přibývajícím věkem se budete chtít pohnout dopředu. Jen jsem se otočila a je mi 18 a přestože se cítím jako 15ti letá holka, moje pracovní dny jsou jako u dospělých.
Kett, která se zase musí celý víkend učit