....THE END FOREVER....

"START 1.ČERVENCE 2009 END 20.BŘEZNA 2011"

Nový Myspace blog

28. února 2010 v 10:48 | Markétta xD |  News
Selena dala na svůj Myspace nový blog. Je to hrozné, jak popisuje tu nemoc. Člověk si pak říká, že všechno ostatní, jako třeba špatná známka a tak, jsou blbosti.
Kiwanis mění svět k lepšímu, pracuje s UNICEF a dalšímy partnery na řešení poruchy nedostatku jódu. Nyní se Kiwanis rozhoduje, co bude jejich další Worldwide Service Project ( celosvětový projekt) a já doufám, že si vyberou Maternal and Neonatal Tetanus (MNT) (= je to nemoc).

Kiwanis je přesvědčen, že si každé dítě zaslouží prožít život bez hrozby nemoci. UNICEF za tím stojí s nima. Pokud bude UNICEF vybrán pro další Worldwide Service Project, budou spolu moct Kiwanis a UNICEF zachraňovat životy matek a jejich dětí z Maternal and Neotanal Tetanus (MNT). Maternal and Neonatal Tetanus zabije dtě každé čtyři minuty.

MNT může náhle proměnit radost z nového života v trýznivou tragédii. Jeho projevy jsou nesnesitelné, maličké novorozence trápí opakující se bolestivé křeče, přecitlivělost na světlo, zvuk a dotyk. Dokonce i uklidňující hlas matky a uklidňující pohlazení jsou pro kojence nepřijatelné. Pouze několik dětí přežije. Tetanus může také ovlivnit život matky.

V chudých zemích, nemají ženy přístup ke zdravotní péči a mnohé jsou nuceny porodit v nehygienických podmínkách. Tetanus se vyskytuje všude v ovzduší, půdě a kontaminových předmětech. Bakterie mohou vstoupit do těla matky otevřenou ránou a přes pupeční šňůru. Jakmile se dítě nakazí, smrtíví toxiny začnou útočit na jeho nervový systém.

Tetanu jde předejít. Tři dávky vakcíny za nízké náklady mohou ochránit matku a dítě. Pokud bude zvolen, může tento projekt získat 110 milionů dolarů na pomoc odstranění této nemoci a ušetřit 129 milionů matek a jejich budoucí děti. Zeptejte se Kiwanis na Maternal and Neonatal Tetanus - smrtelná nemoc které můžete zabránit za 1,8 dolarů! Řekněte UNICEF že můžou také pomoct tady .


Zdroj:

 


Anketa


Komentáře

1 Martík Martík | Web | 28. února 2010 v 10:49 | Reagovat

jj, ale dneska jsme tu skroo pořád xD

2 Domusha Domusha | Web | 28. února 2010 v 10:51 | Reagovat

No ale hlavně o víkendu xD Jak je škola tak to spíš zůstávám doma protože dostanu špatnou známku nebo poznámku a to musím být doma a šprtat se (stejně se dívám na telku a přitom si píšu taháky xD)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama