....THE END FOREVER....

"START 1.ČERVENCE 2009 END 20.BŘEZNA 2011"

Joe - "Málem jsem zabil Miley Cyrus !"

28. července 2009 v 10:44 | Maukétka |  Article

Joea z Jonas Brothers milují všechny holky ! Ale málokdo ví, že tenhle příjemný kluk má jedno temné tajemství...

Mohlo to skončit hrozně špatně. Přitom Joe všechno myslel dobře. Oči 18letého Joea zesmutní, když mluví o své "nešikovnosti" vůči Miley Cyrus (15). Seznámili se loni v létě při natáčení Mileyina úspěšného seriálu "Hannah Montana". Jonas Brothers v seriálu hostovali a s Miley se skamarádili. Přátelství přetrvalo - tedy alespoň dosud ! I když Joe přiznává: "Tehdy jsem ji skoro zabil !" Cože !? Joe: "Samozřejmě to nebylo úmyslně. Upekl jsem jí skořicový koláč. Ale když jeden kousek ochutnala, z ničeho nic zrudla a začal šíleně kašlat. Celou dobu chrčela: "Ach bože, Joe ! Mám alergii na skořici !" vzpomíná Joe. "Naštěstí u sebe měla sprej na dýchání, ale mohlo to skončit doslova tragicky. Opravdu jsem to netušil !" přísahá. Ale jak rychle záchvat přišel, tak rychle odezněl. "Za pár minut se znovu smála." I díky Joeovi.

18letý Joe je nejenom vtipný, ale má i talent okouzlovat svými nenucenými výroky všechny dívky. "Bylo to tak už ve škole. Joe raději chodil s holkama na plavečák, než by seděl v lavici," prozrazuje jeho bratr Kevin (20). "Ale nějak se mu podařilo zapůsobit na učitele, že se na něj ani nezlobili," směje se Kev. Na něj se totiž nikdo nemůže zlobit, nebo jo ?

"Ale jasně. Jednou jsem zažil příšerný trapas se svou tehdejší holkou. Chodili jsme spolu právě tři týdny, když jsem ji chtěl představit svému nejlepšímu kámošovi. Řekl jsem: "Tohle je Susan." A už jsem od ní slízl pořádnou facku," vypráví zaraženě Joe. "Potom se mi rozbřesklo. Nejmenovala se totiž Susan, ale Lisa." Nikdo není dokonalý. Ale Joe se z téhle příhody poučil. "Teď si dám jméno holky desekrát zopakovat."

A ví, jak se jmenuje jeho současná přítelkyně ? "Žádný problém," usměje se lišácky Joe: "Momentálně jsem totiž sám :-)"
 


Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama