....THE END FOREVER....

"START 1.ČERVENCE 2009 END 20.BŘEZNA 2011"

Cesta k srdci Joa Jonase

28. července 2009 v 10:51 | Maukétka |  Article

Demi Lovato říká… rozesměj ho
"Jaká je nejrychlejší cesty k srdci Joa Jonase ? V mnoha rozhovorech jsem slyšela, že je velkým fanouškem komedií, takže pokud ho rozesměješ, jsi na dobré cestě. Nikdy jsem se o něj nějak nesnažila, takže je pro mě těžké odpovědět - ale myslím si, že humor je nejlepší cesta k jeho srdci. Rozesměj ho !"

Meaghan Jette Martin říká… nemluv o politice !
"Joe není typ kluka, který je vždy rád vážný, takže buď veselá a vtipná. Nemluv o politice nebo podobně těžkých tématech ! Joe je vtipný a hrozně rád se směje, takže udělej něco bláznivého a vykouzli mu úsměv na tváři."

Meaghan Jette Martin říká… nauč se nějaký vtipný tanec
"Joe miluje tanec a miluje smích, takže by nemělo být přakvapující, že je králem vtipných tanečků. Při natáčení Camp Rocku, zkoušel udělat rozštěp v těch svých úzkých krátkých kalhotách. Teď už ho absolutně ovládá. Pokud je tu někde dívka, která ho také umí, pak je Joe tvůj !"
Anna Maria Perez De Tagle říká… buď nesobecká
"Je důležité být sám sebou. Být nesobecká. Joe v tobě objeví malé dítě, protože on se občas chová jako tříletý - a to je neuvěřitelně vtipné. Chce holku, která dokáže udržet konverzaci, která má hodně co říct a pořádně ho rozesmát. Hodně štěstí !"


Jasmine Richards říká… zajdi s ním do zábavního parku
"Ideální místo pro první rande s Joem by mohl být třeba zábavní park nebo prostě něco, kde je sranda. Zábavní parky v tobě vždycky objeví to skryté malé dítě, které on miluje. Možná by fungovalo i rande na nějakém karnevalu. Nebo něco s klauny ? Mohli byste mít oba pomalované obličeje, takže by byl Joe maskovaný a nikdo by nevěděl, že tam je. A ty by ses nedostala do sporu s ostatníma fanynkama !"

Jasmine Richards říká… nos pohodlné oblečení
"Co by měla dívka mít na sobě, kdyby se snažila sbalit Joa ? Hlavně ne šaty a vysoké podpatky. Spíše něco pohodlného. Kdybych s ním šla na rande já, vzala bych si vtipné tričko Power Rangers, kraťasy a tenisky. Hlavně pohodlně. To je klíč !"

Jasmine Richards říká… nebuď vážná !
"Joe je bláznivý a energický. Vždy se snaží lidi rozesmát. Změní se ve své malé vnitřní dítě a pak se chová opravdu vtipně. Nemůžu věřit tomu, že mu je už skoro 20. Nechová se tak, ale to na něm miluju. Pokud ho chceš získat, měla bys být také vtipná."

Alyson Stoner říká… nebuď v davu !
"Jaká je nejlepší cesta k Joeově srdci ? Musíš být jedinečná a nebát se vyčnívat. Pokud jde o módu, myslím, že hledá někoho nápadného - někoho, kdo ví co chce a nebojí se to ukázat na svém oblečení. Joe miluje zajímavé lidi a ne ty, kteří se usadí buď jen na "ano" nebo jen na "ne." Chce dívku, která se nebojí rozdílnosti."
 


Anketa

Kdo je nejhezčí z Jonas Brothers?

Joe
Nick
Kevin

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama