....THE END FOREVER....

"START 1.ČERVENCE 2009 END 20.BŘEZNA 2011"

Červenec 2009

Joeův oblíbený vtip

28. července 2009 v 10:50 | Maukétka |  Article

Jdou dvě myšátka na procházku a najednou nad nimi proletí netopýr. A jedna myška povídá druhé: "Až budu velká, bude ze mě taky pilot !"

Joe a jeho První Polibek

28. července 2009 v 10:49 | Maukétka |  Article

Svůj první polibek jsem zažil ve čtrnácti. Za svými bratry jsem byl absolutně pozadu - Kevin a Nick si to odbyli už ve třinácti. Moje holka se jmenovala Taylor. Byla opravdu supersladká, ale když mě potom políbila, snad všechni motýlci v mém břiše uletěli pryč. Nemám tušení proč, ale vždycky jsem si obzvláště rád představoval svůj první polibek. S ní to ale nebylo nějak zvlášť úžasný a možná dokonce trochu odporný.

Joe - Všechno fialové

28. července 2009 v 10:48 | Maukétka |  Article

Fialová, že je jen pro holky ? Omyl ! Joe Jonas (19) je šťastný teprve až když na sobě má fialovou...

Stylický: v úzkých rourách (džínách)
  • Šik: na jevišti vystupoval s fialovou kravatou
  • Ležérní: Joe s fialovou košilí a oblekem
  • Joe shledává tuto barvu, tak skvělou, že se nejraději prochází po fialovém (a ne červeném) koberci
  • Šlechtický: tady zkombinoval fialový svetr s V výstřihem a bílé kalhoty
  • Sportovní: Joe zpívá se svými bratry ve fialové mikině

Ideální holka pro Joa

28. července 2009 v 10:47 | Maukétka |  Article
Joe řekl OK! magazínu:
"Hledám někoho, kdo má opravdu rád svou mamku, někoho, kdo má rád zábavu. Také je velmi důležité, aby když přijde do místnosti pozdravila všechny a nejen ty, o kterých si myslí, že by je měla pozdravit."

Joe - vlastními slovy

28. července 2009 v 10:46 | Maukétka |  Article
jméno: Joe Jonas
datum narození: srpen 15. 1989
domovské město: Arizona, New Jersey, L.A.

Jeho program se může zdát hektický, ale Joe miluje cestování. "Tour je opravdu vzrušující," říká. "Je cool, když můžete říct, že jste byl v Americe všude."

1. když ráno vstunu vypadám jako... Orlando Bloom
2. naposledy jsem se smál, když... jsem prohlásil, že po ránu vypadám jako Orlando Bloom
3. můj první polibek byl... skvělý
4. dotýkající se mě "peeps" ...mě opravdu rozčilují
5. lidé občas říkají, že vypadám jako... Joe Jonas... a Lionel Richie
6. moje fanoušky možná překvapí, že... miluju svoje ponožky Lacoste
7. právě teď bych raději... seděl na pláži
8. moje mamka ...je opravdu roztomilá
9. než jdu spát, většinou... se modlím a jím
10. když zaslechnu nějaký drb, osoba, které to řeknu je... Vauge
11. autogram

Joe - "Málem jsem zabil Miley Cyrus !"

28. července 2009 v 10:44 | Maukétka |  Article

Joea z Jonas Brothers milují všechny holky ! Ale málokdo ví, že tenhle příjemný kluk má jedno temné tajemství...

Mohlo to skončit hrozně špatně. Přitom Joe všechno myslel dobře. Oči 18letého Joea zesmutní, když mluví o své "nešikovnosti" vůči Miley Cyrus (15). Seznámili se loni v létě při natáčení Mileyina úspěšného seriálu "Hannah Montana". Jonas Brothers v seriálu hostovali a s Miley se skamarádili. Přátelství přetrvalo - tedy alespoň dosud ! I když Joe přiznává: "Tehdy jsem ji skoro zabil !" Cože !? Joe: "Samozřejmě to nebylo úmyslně. Upekl jsem jí skořicový koláč. Ale když jeden kousek ochutnala, z ničeho nic zrudla a začal šíleně kašlat. Celou dobu chrčela: "Ach bože, Joe ! Mám alergii na skořici !" vzpomíná Joe. "Naštěstí u sebe měla sprej na dýchání, ale mohlo to skončit doslova tragicky. Opravdu jsem to netušil !" přísahá. Ale jak rychle záchvat přišel, tak rychle odezněl. "Za pár minut se znovu smála." I díky Joeovi.

18letý Joe je nejenom vtipný, ale má i talent okouzlovat svými nenucenými výroky všechny dívky. "Bylo to tak už ve škole. Joe raději chodil s holkama na plavečák, než by seděl v lavici," prozrazuje jeho bratr Kevin (20). "Ale nějak se mu podařilo zapůsobit na učitele, že se na něj ani nezlobili," směje se Kev. Na něj se totiž nikdo nemůže zlobit, nebo jo ?

"Ale jasně. Jednou jsem zažil příšerný trapas se svou tehdejší holkou. Chodili jsme spolu právě tři týdny, když jsem ji chtěl představit svému nejlepšímu kámošovi. Řekl jsem: "Tohle je Susan." A už jsem od ní slízl pořádnou facku," vypráví zaraženě Joe. "Potom se mi rozbřesklo. Nejmenovala se totiž Susan, ale Lisa." Nikdo není dokonalý. Ale Joe se z téhle příhody poučil. "Teď si dám jméno holky desekrát zopakovat."

A ví, jak se jmenuje jeho současná přítelkyně ? "Žádný problém," usměje se lišácky Joe: "Momentálně jsem totiž sám :-)"


Joe- o přezdívce, holkách, popularitě...

28. července 2009 v 10:38 | Maukétka |  Article
Dávají si velký pozor, aby se jejich malá soukromá tajemství nedostala na veřejnost. Ale prostřední z bratrů Jonasových byl přeci jen ochotný In.ku něco prozradit. A že si pusu pustil pořádně na špacír.

1. Proč ti přezdívají Danger ?
Joe: Tajemství.

2. Vážně !
Joe: Protože jsem nebezpečný.

3. Pokračuj
Joe: Jsem nebezpečný pro okolí i pro sebe - dokážu být neskutečně nešikovný. Například během natáčení klipu k S.O.S jsem narazil do jedné obrovské skleněné tabule, která se pak rozbila na malé kousky.

4. Bolelo to ?
Joe: Jasně, že bolelo ! Pořezal jsem si ruku, ale nic vážnějšího se naštěstí nestalo. A v tomhle spočívá celá moje nešikovnost a nebezpečnost. Kde se obejvím, tam se něco stane. Jako bych byl prokletý. A přitom jsem jen neohrabaný. Už jsem si ale zvykl.

5. Náhodou je to milé. I holky by si na to mohl balit... Navíc teď, jako hvězda, to máš určitě mnohem jednodušší než jakýkoli jiný kluk.
Joe: To není tak jednoznačné. Jasně, setkávám se s větší pozorností vždy, když se někde objevím. Ale mám fakt málo času a příležitostí na to, abych toho mohl pořádně využívat. Moje šance poznat se s někým zajímavým jsou momentálně v podstatě nulové. Je to jako začarovaný kruh. Ale ne, že bych si stěžoval.

6. Leze ti někdy popularita na nervy ?
Joe: Tak nad tím jsem ještě nepřemýšlel. Pokud jde o vztahy, je to teď opravdu težké, protože když mě nějaká holka zaujme, nevím, jestli miluje mne, nebo ji jen fascinuje představa, že má doma toho imaginárního kluka z plakátu. Do hlav opravdu nevidím.

7. Je něco, co jsi o sobě ještě nikdy nikomu neřekl ?
Joe: Ne, nic takového není. Netvrdím, že jsem otevřená kniha, to pak podle mě není ani tak vzrušující, ale v mé krátké historii nemám žádné utajované špinavé záležitosti. Je mi jen 19 - do teď jsem žádné velké "hovadiny" nedělal. Já jsem v podstatě takový ten typický hodný kluk.

8. Když už na to narážíme, nemáš problém mluvit otevřeně o sexu ?
Joe: No, je to vemi intimní záležitost. Chápu, že fanoušci chtějí vědět všechno, ale jisté mantinely musí být. A ty jsou na to, aby se nepřekračovaly.

9. Ale s bratry si o tom pokecáš, ne ?
Joe: Stále ! Dáváme si skvělé rady. Sem tam si uděláme srandu z toho druhého... Od toho jsme sourozenci.

10. Kdo má nejlepší vyhlídky, co se holek týče ?
Joe: Rozhodně Kevin, je nejstarší a nejzkušenější. I když je starší jen o dva roky, je poznat, že právě v té době toho stihl nejvíc. Nick je o tři roky mladší než já a už teď je to velký lamač dívčích srdcí. Až to někdy ani nechápu.

11. Který z vás je nejpopulárnější ?
Joe: Budu vypadat namyšleně, když řeknu, že já ?

12. Ne.
Joe: Tak já. Všichni tři dostáváme spoustu dopisů a e-mailů, ale fakticky bezkonkurenčně vedu.

13. A co závist ?
Joe: Žádná ! Popichujem se, máme na sebe poznámky, ale nemyslíme to vážně. Držíme spolu, těšíme se ze společných úspěchů, ale i z úspěchů toho druhého. Tohle by v kapele, kde nekoluje stejná krev, nikdy nemohlo fungovat.

14. Ale v souvislosti s nějakou holkou jste se už určitě pohádali...
Joe: Ani ne. Ale jednou jsme se všichni zakoukali do jedné holky.

15. A jak to dopadlo ?
Joe: Nelíbili jsme se jí, takže nijak. Pohořeli jsme, ale to se stává.

16. To jste to jen tak vzdali ?
Joe: Dali jsme tomu několik šancí. Ale nebojovali jsme nějak přehnaně. Zase nějakou hrdost máme.

17. Co nejromantičtějšího jsi zatím pro holku udělal ?
Joe: Poslal jsem jí obrovskou kytici, nosil jí snídani do postele... Když se nějaké dvořím a jsem zamilovaný, jsem schopný udělat cokoliv.

18. A naopak. Co by jsi pro děvče v životě neudělal ?
Joe: Nemám rád extrémy. Proto bych nikdy nedovolil, aby mě někdo držel zkrátka a omezoval mě. A myslím to doslovně. Svoboda je pro mě neskutečně důležitá. momentálně ani trochu netoužím po tom, být někdo, kdo bude sekat dobrotu a plazit se po čtyřech jako nějaký pes.

19. Takže svatba v tvém případě zatím nehrozí ?
Joe: Vypadá to, že ne. A jak se znám, předpokládám, že se na tom nic nezmění.

Joe - O holkách

28. července 2009 v 10:34 | Maukétka |  Article
1. Jak se chováš k holkám ?
Joe: Naše máma nás už od malička vychovávala tak, aby jsme se k holkám chovali jako k princeznám. Nedělá nám to žádný problém, protože si myslíme, že každá holka je princezna, která si zaslouží, aby od nás dostala všechno co potřebuje.

2. Probíhají u tebe nějaké speciální přípravy před odchodem na rande ?
Joe: Hodně našich kámošů jde na rande aniž by se podívali do zrcadla. My bysme neodešli v roztrahaných džínách a pomačkaném tričku, protože bysme potom určitě dostali kopačky. Když už se s někým máme sejít, oblečeme si nejlepší věci co máme a nezapomeneme se osprchovat.

3. Co na holky zabírá ?
Joe: Holky milují romantické dárky, hlavně když jim kupujeme květiny. Představte si, že jednou jsem chtěl poslat kytici svojí staré lásce, která žije v jiném státě, ale nějak jsem to popletl a tu krásnou kytici jsem poslal k sobě domů.

4. Zpíváte svým holkám ?
Joe: Jestli holkám zpíváme ? Jasně že jo. Není nic lepšího než s kytarou zazpívat romantickou písničku. A nemusí to být jen od Jonas Brothers, může to být i klasická píseň.

Joe- o dětství, skrytém talentu, fanoušcích...

28. července 2009 v 10:32 | Maukétka |  Article
Lamač srdcí nám servíruje podivná setkání a fanoušky, svou oblíbenou svačinu a své dohazovací schopnosti.

1. Bez jaké věci bys nedokázal žít ?
Joe: Můj iPhone. Pořád ho používám, vždycky je poblíž.

2. Jaká byla tvoje největší útrata ?
Joe: Koupil jsem si kolo. Je to Harley-Davidson. Ne, kecám. Koupil jsem si Schwinn, kolo ze starý školy, takže jsme si včera já, Nick, Kevin, můj nejmladší brácha Frankie a naše kamarádka Maya vyjeli na kolech.

3. Když jsi vyrůstal, byl jsi vždycky...
Joe: Divný dítě. Myslel jsem si že je cool jít do postele a předstírat že jsem usnul a potom vstát a převléct se do školního oblečení na příští den a spát v něm. Nevím proč ! Hádám, že jsem chtěl být připravený na příští ráno.

4. Tvoje dětská vášen č.1 ?
Joe: Vyrostl jsem na lásce k Barneymu. To bylo moje. Měl jsem Barneyho tričko zářící ve tmě a šel bych do skříně ve svém pokoji, uprostřed odpoledne, a zíral na to tričko.

5. Tvoje dětská vášeň č.2 ?
Joe: Kartičky Pokémonů. Vyměňoval jsem je s holkama, se kterýma jsem flirtoval. Opravdu se mi hodně líbila jedna holka, ale nehodlal jsem se zříct skvělýho obchodu, takže jsem jí vyměnil jednu vážně špatnou kartu za tři skvělý.

6. Do které celebrity ses zamiloval ?
Joe: Jessica Alba. Představil jsem se jí na Teen Choice Awards. Ona na mě: "V jaké jsi zase kapele ?" A já na to: "V Jonas Brothers." A ona řekla: "Myslím že jsem od vás dostala autogram." Byl pro dceru její hospodyně. Byl to jeden z těch úžasných momentů. Potom, když jsme šli pryč, jsem zakřičel "Uvidíme se na svatbě !"

7. Tvůj nejoblíbenější dárek od fanoušků:
Joe: Dostali jsme hrocha. Někdo ho pro nás adoptoval ve zvířecí rezervaci. Jmenuje se Jonas Brothers.

8. A jaké bylo tvoje nejdivnější setkání s fanoušky ?
Joe: Jedna holka nás sledovala na záchod, chlápek který tam byl se podíval na Nicka a na mě a řekl: "Nesnáším vás, jste strašní !" My nato: "Sorry kámo." To bylo vážně vtipný. Nick a já jsme se smáli.

9. co rád nosíš, když se chceš jen tak poflakovat ?
Joe: Styl je pro nás vážně velká věc. Takže se každý den oblékáme a vážeme si kravaty a nosíme J. Lindeberga a Marca Jacobse. Milujeme oblékat si vysoce módní rockový look. Jediné tepláky, co mám jsou velurové Adidas.

10. Jakou máš přezdívku ?
Joe: Danger (= Nebezpečí). Začlo to proto, že pořád někam padám, skáču kolem a šplhám po čem se dá. Jednou jsem vyšplhal 20 stop a pověsil se na jevištní sloup. Dodneška se divím, jak se to stalo.

11. Je pro tebe nějaké jídlo nezbytné ?
Joe: Burákové máslo. Nechápu proč, ale včera se mi o něm zdálo. To je dobré. Vzbudil jsem se a vážně bych si nějaké dal. Moje oblíbená tyčinka je red apples s burákovým máslem. To je bomba !

12. A co nějaký skrytý talent ?
Joe: Jsem skvělý dohazovač. Greg (Garbowsky), náš basák, a já jsme šli po ulici v Bostonu a já viděl holku a řekl: "Gregu, ta je rozhodně tvoje. Jdem jí najít." Takže jsme místo obchodu s hodinkami běhali s Gregem po Bostonu a hledali ji v nákupní zóně, a taky jsme jí našli. Já řekl: "Tak co, my jdeme nakupovat, nechtěla bys jít s náma ?" Takže šla s náma, bavila se s Gregem a Greg jí vzal ten večer do kina.

13. A čeho se momentálně nejvíc dožaduješ ?
Joe: Tý věci jménem mochi. To je asijská zmrzlina zabalená v rýžovém koláči. Taky bych si vážně dal Peeps, ty barevný marshmallows. Od začátku našeho turné jsem nejedl žádné dezerty nebo sladkosti, pil jsem jenom vodu, perlivou. Je to něco, pro co jsem se rozhodl abych zůstal zdravý.


Joe dodělal střední školu

28. července 2009 v 10:24 | Maukétka |  Article

"Velké gratulace Joeovi," řekl Kevin na FNMTV. "Právě dokončil střední školu ! Stalo se to včera, takže je to ještě čerstvá záležitost."
Joe (18), který měl individuální studijní program, zatímco byl na turné, řekl, že poslední úkol poslal ve čtvrtek (17. 7. 2008). "Zatím mi od školy nic nepřišlo, ale oficiálně jsem jí dodělal," řekl Joe a na oslavu svého dostudování odehrál se svými bratry koncert.

To už je starší informace z 1.srpna..

Co dostal Joe k narozeninám?

28. července 2009 v 10:23 | Maukétka |  Article
Údajně si Joe přál k narozeninám štěně mopslíka, ale to nevyšlo. A tak Joe Jonas oslavil své 19. narozeniny s novou sadou kol - motorkou s postranním vozíkem, kterou dostal od své rodiny.

"I'm pumped !" řekl Joe v pátek v interview pro Radio Disney v New Yorku.
"Neboj," přidal se jeho bratr Kevin, 20, "přidali jsme k tomu i několik helem."

Joe se rozešel s Tylor

28. července 2009 v 10:22 | Maukétka |  Article

Alespoň jedna třetina z Jonas Brothers je zase single ! Podle US Weekly se Joe Jonas právě rozešel se svou tajnou přítelkyní Taylor Swift. "Zlomil jí srdce," prozradil zdroj magazínu. Smutné ! (Ale zároveň dobrou zprávou pro ostatní příslušnice něžného pohlaví.) Joe se s Taylor rozešel po několika měsíčním vztahu začátkem tohoto měsíce. A po telefonu !

Joe, you have been poned - by Taylor Swift

28. července 2009 v 10:21 | Maukétka |  Article

Tak a je tu v podstatě další potvrzení toho, že Joe s Taylor opravdu chodil (a taky toho, že se s ní opravdu rozešel přes telefon !). Taylor natočila nové video, ve kterém ona a její přátelé (mimo jiné i Selena Gomez) připomínají, že 11. 11. vychází její nové album Fearless. Okolo 4:17 má Tay v ruce panenku Joa, u které je i telefon. Říká něco ve stylu "Tahle se prodává i s telefonem, vidíš, to aby ses mohl rozejít i s další." A pak ještě kolem 4:40 drží v rukou jak panenku Joa, tak panenku sebe a své kopii říká "Nepřibližuj se k němu, OK ?"

Rozchod za 27 sekund ?

28. července 2009 v 10:20 | Maukétka |  Article

Taylor Swift byla nedávno v Ellen Show, kde padla řeč i na její vztah s Joem. Taylor mimo jiné řekla: "Myslím, že nikdy nebudu schopna zapomenout na kluka, který se se mnou rozešel přes telefon za 27 sekund když mi bylo 18."

Camilla Belle - nová přítelkyně Joa ?

28. července 2009 v 10:19 | Maukétka |  Article

Každý, kdo si někde přečetl, co řekli Jonas Brothers o Camille Belle, která hrála v jejich nejnovějším videoklipu k písni Lovebug, pravděpodobně nebudou překvapeni, že se vynořily spekulace o tom, že Camille s jedním z bratrů chodí.

"Potkali se při natáčení videoklipu," řekl anonymní zdroj People.com. "Všichni kluci si vždycky mysleli, že je opravdu hezká a proto se jí chtěli zeptat, zda by s nimi nenatočila ten klip."

Jsou Joe a Camilla spolu již několik měsíců ?

28. července 2009 v 10:18 | Maukétka |  Article

Tylor Swift, se kterou se Joe Jonas rozešel po telefonu říká, že je Joe podvodník. "Joe a Camilla Belle spolu byli několik měsíců !" řekla Taylor pro OK! Magazine. To je také ten důvod proč jsme se rozešli. Také byla položena otázka zda jsou Taylor a Joe přátelé a na to stroze odpověděla: "Nebudu o tom mluvit."

Přeřeknutí Tylor?

28. července 2009 v 10:17 | Maukétka |  Article

Tak fajn... do teď jsem podporovala spíš Taylor, ale tohle ? No.. posuďte sami, jak se Taylor vyjádřila o vztahu Joa a Camilly:

verze 1 (zveřejněná před několika dny): "Joe a Camilla Belle spolu byli několik měsíců ! To je také ten důvod proč jsme se rozešli."

Joe

28. července 2009 v 10:15 | Maukétka |  Article

Po náročném víkendu plného vítězství, hovořil Joe Jonas s E! o svém vztahu s Camillou Belle - herečkou z filmu 10 000 př. n. l.

Devatenáctiletý muzikant ani nepotvrdil, ani nevyvrátil, že s dvaadvacetiletou Camillou chodí, ale místo toho ji složil kompliment jako správný gentleman. Řekl:" Je to báječná holka."

Joe a Camilla

28. července 2009 v 10:14 | Maukétka |  Article

Camilla Belle byla na premiéře svého nového filmu Push okouzlující. Premiéra se konala ve čtvrtek (29. 1. 2009) v Mann Village Theater, Westwood, Kalifornie a dvadvacetiletá herečka byla doprovázena i svým "možná přítelem" Joem Jonasem. Ten přijel k divadlu velmi pozdě a dovnitř se plížil rychle a nenápadně. Camilla a Joe odešli z premiéry jako první a velmi rychle nastoupili do stejné limuzíny.